Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak jak w temacie postanowiłem kupić zestaw 2.0 do komputera karta, karta dźwiękowa to Audigy 2 ZS. Słuchałem rocka, popu oraz starszego Hevy metalu, mój pokój ma 13m2. Muzyki lubię słuchać głośno, zestaw oprócz muzyki (70% czasu) będzie służył do gier (30% czasu) ale dosyć rzadko. Co mi radzicie za te 240 zł ? Sam myślałem o microlab Solo 3 co o nich myślcie link ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak microlaby są aktywne, teraz myślę raczej o modelu 6c który jest polecany na wielu forach w tym na konkurencyjnym forum audio.. Wolałbym coś aktywnego nie chce bawić się w wzmacniacze. Dozbierać nie dozbieram bo i tak dosyć mocno naciągnąłem budżet. Wielkość mi nie przeszkadza mam duże biurko (150x90) to nie problem. Te T40 wyglądają mi na dosyć małe i nie wiem czy dadzą rade grać naprawdę głośno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym wspomniałęm - średnica dość dobrze graja, górą również - naprawde posluchaj ich po warto.. tylko nie w sklepie bo i tak ich nie usłyszysz, po mimo wszystko jest to fajna opcja budżet wykorzystany i nie nadszarpnięty - jak do kompa to do kompa
mam gdzies test tych T40 - chcesz czy sam poszukasz w googlach?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli testy czytałeś i nie odpowiada - to ok . po mimo wszystko musisz iść na kompromis i kupic 2.1
Masz dostęp do jakiś sklepów gdzie mozesz zobaczyć chciażby takie głośniki ?
Ja nie chodze ie słucham zestawów komputerowych i raczej takich osob nie nzjdziesz..lub sporadycznie - nikt za Ciebie nie wybierze tak naprawde, pamiętaj, ze forum jest ew aby zasugerować kupno - co nie zawsze jest optimum - każdy słyszy inaczej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nie trafisz to tak jak bym za Ciebie usiłował wybrać samochód, wejdz na kojne forum znowu dadzą Ci inna odp a creativy wyśmieją
Pamiętaj jak już napisałem forum nie jest od tego aby wybrać za kogoś, powtarzam nie wiem jak lubisz słuchac - mnie się osobiście T20 sprawdzają na biurku - bo takie na biurku mam i jako biurkowe stereo sa dobre ! nie służa do nagłaśniania pokoju czy czegoś więcej, a suby w tej cenie są małe - to kostki zregoly wymiarów ok 20cm x max 25 cm - nie uda się go ustawic?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jedno miejsce masz tylko to faktycznie ..moze się okazać niefortunnym ustawieniem - a jak lubisz mieć odbierana muzyke? czesto ją słuchasz przy biurku? bo w sumie niestety ale masz mało kasy i aby nie bylo wtopy!
a druga sprawa nie ukrywam,ze budżet to dosłownie budżet - ale jak tylko tyle to tyle! także spoko !:)

PS te mikrolaby to maja stać na biurku? kolo monitora?
patrząc na nie to miniumum ok metr od lewego ucha i metr od prawego ucha wtedy zagrają


PSS: a moze np: JBL Duet ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy gram bo do tego też będą służyć głośniki to siedzę przy biurku w tedy mam po 1,10cm od każdego ucha do miejsca w którym mają stać głośniki, a gdy słucham muzyki często leże na łózko albo chodzę po pokoju dlatego wole nagłośnić cały pokój. Głośnik staną przy rogach biurka jakieś 20cm od ściany. Co do JBL Duet to widzę że zostało by około 100zł które może warto jednak wykorzystać ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś strasznie dobrze słyszany nie jestem, to że to nie to samo co porządne kolumny + wzmacniacz to wiem nawet chciałem kopić same kolumny bo mam Tosce 303 wiedz myślę że do słabszych kolumn była by ok ale niestety pali ona wyjścia w komputerze :/ czyli te ML byłby by dobre w moim przypadku ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednoznacznej odp Tobie mogą się podobać mikrolaby a np mnie kompletnie - nie!, to nie temat na taką dyskusję
Tu już wchodzą aspekty muzyki gatunku faktycznego ustawienia w pokoju, bezpośredniej konfrontacji, ulubionych płych i źródła ..ale w kompie z regoly to mp3, więc decyzje możesz uważać za słuszną - kupuj! pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...