Skocz do zawartości

Prośba o opinie na temat sprzętu Taga 606 s.3 SE + Onkyo


rrafix

Recommended Posts

Fajnie ale!

Nie bierz suba od kompletu tagi! Jest słaby. Lepiej gra magnat sub 302a czy świetny elac eq10 mamy go na promocji.

Reszta jest ok. Bardzo często wybierany zestaw jako taki tańszy. Alternatywnie kolumny możesz zmienić na quadrala quintas 6500.

 

Z ciekawości jakie masz pomieszczenie?

Pisz do nas o ceny

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wybór padł na Onkyo 686 + Audio Pro Avanto 5.0 HTS. Od wczoraj jestem posiadaczem całego kompletu. 

Opiszę krótko może komuś się przyda. Przed zakupem wybrałem się na odsłuch zestawu, byłem sceptycznie nastawiony nie koniecznie na zakup zestawu bez subwoofera. Pomyślałem: "Jak zagra tak zagra pewnie będę szukał dalej" Po kilku sekundach od uruchomienia sprzętu jeszcze w sklepie "kopara opadła" !! Jakość dźwięku oraz jego wyważenie zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Wysokie tony nie przesadzone, niskie PERFECT!!. Dla  próbę podłączono głośniki z wyższej półki i szczerze powiem to wielkiej różnicy nie zauważyłem. Dodatkowo przepiękny design samych kolumn zasługuje na pochwałę.

Grają w salonie o powierzchni ok 35m. Największe wrażenie na mnie zrobiły niskie tony, aż trudno mi uwierzyć jak z pozornie nie wielkiego głośnika udało się wydobyć tak dobry i czysty dźwięk. Mam wrażenie że schodzi nawet poniżej 40Hz. Jeśli komuś zależy oczywiście na solidnym uderzeniu że szyby wyskoczą z ramy oczywiście konieczny będzie SW ale to czystego, dobrego, codziennego odsłuchu muzyki lub filmów w zupełności wystarcz zestaw bez suba.  Audiofilem nie jestem ale słuch jakiś tam mam. Szczerze polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że opisałeś wrażenia. Rzadkość żeby ktoś opisywał. Gdzie kupiłeś?

Audio Pro Avanto 5.0 HTS kosztują tyle co ja za swoje używane mission m34 mógłbym chcieć. Ciekawe jakby je porównać z twoimi jaka byłaby różnica :)

Ogólnie to szkoda ,że nie masz subwoofera może jakbyś miał to zdanie byś zmienił. Spróbuj wypożyczyć - będziesz wiedział.

Edytowano przez modelarz01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...