Skocz do zawartości

Poszukiwany projektor do kina domowego


tomw

Recommended Posts

Witam ponownie i ponownie pytam o porade. Jako ze budowa dedykowanego kina domowego posuwa sie do przodu, czas pomyslec zmianie mojej malutkiej 42" Toshiby na cos godnego kina domowego :-) Chodzi mi po glowie projektor ktory naswietli mi 100-120" ekran w pokoju ktory nie ma zadnych okien, jest wiec kompletnie ciemno. Poczytalem nieco, popytalem i mam juz pewne typy, ale chcialem zapytac o porade, moze ktos ma bardzo dobre doswiadczenia z innymi modelami. Nie mam tez wybranego ekranu, jako ze to dedykowany pokoj to chce jakis ramowy ktory bedzie przymocowany na stale.

Budzet na projektor to 10 000zl, moze byc uzywany, KONIECZNIE musi byc 1080p jako ze cala moja kolekcja jest w tej rozdzielczosci. Moi faworyci jak na razie to Panasonic PTAT 6000, JVC X35, i Sony VPL HW55 ES. Rozwazam takze laserowego Xiaomi ktorego moge miec nowego za 5600zl, bede na dniach mial okazje zobaczyc jak swieci.

Z gory pieknie dziekuje za porady i podpowiedzi, szczegolnie jesli chodzi o ekran, bo tu nie mam jeszcze zadnego rozeznania. pozdrawiam cieplo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, November 16, 2018 o 11:01, modelarz01 napisał:

Efekt horyzontu mi to nie przeszkadza. I kilka osob ktore ze mna ogladalo tez nie przeszkadzalo. Kazdy mowil, ze jest lepiej niz poprzednio jak bylo na prostej scianie. Czy porownywales czy czytales jakies durne opinie? :)

Przerabiania na własnej skórze  :) Adeo Plano Curved Velvet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...