Skocz do zawartości

Pusta ściana z zabudowy za kolumnami


latarnik

Recommended Posts

Hej wszystkim .Jak zagrają kolumny podłogowe kiedy za nimi będzie ściana z zabudowy nida gips obłożona płytkami takimi cegłami przestrzeń pomiędzy ściana stałą betonową a tą z nidy jest ok 10 cm czyli za kolumnami będzie ściana z pustką 10 cm .nie wiem czy dobrze to tłumaczę .

czy w takich warunkach podłogówki zagrają czy można się spodziewać jakiegoś dudnienia tej ściany ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam kolumn i tak sie zastanawiam czy ta pustka miedzy scianami nie bedzie dudnić A czy kolumny z BR z przodu lub tez knsteukcje zamkniete nie bedą lepszym rozwiazaniem?

Z tą ścianką juz nic nie zrobie tak musi zostac a sprzet jeszcze mozna dobrac do tych warunków które są.

 

Edytowano przez latarnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysty ładny dźwięk , z dobrym basem ,sprzęt do codziennego użytku bez określania gatunku muzyki ,dużo radia głównie radio może być strumień ,pokuj duży ok 25 m budżet ?????? a ile trzeba dać za coś co zagra żeby nie było totalnej porażki ?

kolumny nie mogą wychodzić na pokój bo tam jest przejście powinny stać blisko ściany własnie tej z zabudowy pod którą jest 10 cm pustej przestrzni ,od kanapy do ściany jest ok 3.5 m

ma być dobrze to tanio nie będzie 5 tys może więcej  wystarczy ?

Edytowano przez latarnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2018 o 06:51, S4Home napisał:

Myślę że może tak.

Ale łatwo to sprawdzić. Odsunąć je na chwile dalej, albo położyć za kolumny grube poduszki, tak do testów.

 

Piotr

Aż sprawdze jutro u siebie, ale moim zdaniem to wina specyfiki kolumn, bo dudnienie występuje w innych modelach Heco , niezależnie od wzmacniacza czy ampli i akustyki chyba 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...