Skocz do zawartości

Muzyka ,której słuchacie a wstydzicie się przyznać


Fono Master

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Też lubię Stachurskiego. Podobno jak popiję to jego piosenki śpiewam bardzo dobrze i to mi dobrze wychodzi. Chociaż i tak mi się ostatnio wydaję, że wstydzę się muzyki Słonia. Takie chore melodie i Love Forever..Na pewno znajomi by się zdziwili czego ja słuchamm.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zazwyczaj zamykam okno w swoim pokoju, kiedy słucham jakiejś Rihanny albo Szakiry. Moja dziewczyna bardzo lubi i niektóre utworki mocno się wkręcają. Inne się o dziwo po prostu podobają, chociaż moje gusta bardzo mocno obstają przy staro-rockowych brzmieniach. Co kogo to obchodzi, ale Szakira mnie trochę zawstydza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Ja osobiście słucham zespołu Ultravox. Pamietacie te ich uniformy? icon_smile.gif Wielu uważa, że to wiocha, ale ja i tak bedę sluchał - to całkiem niezłe kawałki.


Ultravox wcale nie jest wiochą.Na tle innych wykonawców tzw.new romantic wyróżniali się sprawnowścią muzyczną a Midge Ure to całkiem dobry kompozytor.

Tak samo uważam - lubię Ultravox i obecność tej grupy w tym wątku jest dla mnie nieporozumieniem!

O ile pierwsze 3 płyty są takie sobie, to od przyjścia Midge'a i płyty Vienna jest już zdecydowanie lepiej icon_cool.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Haha icon_wink.gif do czego to doszło, żeby disco było mniej wstydliwe niż hip hop icon_biggrin.gif Ale co zrobić icon_razz.gif Widziałam ostatnio w tv fragment jakeigoś koncertu/festiwalu disco, masa ludzi, zadowoleni, uśmiechają się do kamery, nikt nie zasłania twarzy - czyli chyba nie wiocha ;D ja osobiście ciiut wstydzę się tego, że uwielbiam Abbę icon_biggrin.gif trochę są kiczowaci, wiem,ale to mi nie przeszkadza w znaniu wszystkich ich piosenek na pamięć ;P Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zdarza mi się słuchać piosenek Iglesiasa, ale nie powiedziałbym, by był to powód do jakiegoś ogromnego wstydu. Może nie wszystkie utwory są ambitne, ale muzyka w naszym życiu towarzyszy w różnych sytuacjach i nie każdy utwór nadaje się jednocześnie do biegania, do samochodu i do relaksu. Muszę przyznać, że kuzyn lubi puścić w aucie disco polo i nawet czasami mi to odpowiada. Wiadomo, jak to jest - nikt nie zna, każdy na imprezie śpiewa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja mam ostatnio fazę na piosenki z filmów Disneya i aranżację muzyczną z tych filmów icon_razz.gif



Nie masz się czego wstydzić. Muzyka w niektórych filmach Disneya była naprawdę dobra. Sam może tego nie słucham, ale na ogół nie przeszkadzają mi utwory wykorzystywane przez tę wytwórnię do produkcji filmów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchanie disco polo jest wstydliwe, bo nikt się nie przyznaje, że tego słucha. W radiu takiej muzyki nie ma. Może się mylę, jeśli znacie jakieś stacje radiowe, gdzie grają disco polo to napiszcie. Mi się ta muzyka podoba, bo można przy niej się wytańczyć. Na koncerty disco też przychodzą tłumy. Ale odnoszę wrażenie, że ludzie nie chętnie się przyznają do słuchania disco. Ja tak mam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.



×
×
  • Utwórz nowe...