Skocz do zawartości

Nowy amplituner a stare kolumny


Adi86

Recommended Posts

Witam!

Piszę z pytaniem o amplituner do starych kolumn od wieży Sony. 

Chciałbym kupić amplituner sieciowy Onkyo CR-N775D albo Pioneer XC-HM86D, bo mi wpadły w oko jeśli chodzi o funkcjonalność. Pytanie moje dotyczy tych kolumn. Czy to ma sens wydawać tyle pieniędzy i podpinać sprzęt do takich głośników ze sprzętu który miał 20 lat. Czy będzie duża różnica jeżeli kupię do tego Amplitunera kolumny np. jakieś Klipsch itp. za około 1500-2000 zł. 

Słucham na co dzień muzyki klasycznej, jazzu, sprzęt też ma służyć jako wyjście dźwięku przy odtwarzaniu filmów na TV. Pokój to około 14 m2 w prostokącie. Jeśli chodzi o muzykę na żywo to można powiedzieć, że się trochę na tym znam :D, ale jeśli chodzi o sprzęt audio to jestem w tym kompletnie zielony. Dodam, że niestety nie znalazłem dobrego sklepu ze sprzętem audio w mojej okolicy, żeby pójść i sobie samemu posłuchać.

Co do mojego wyboru amplitunerów... czy to dobry sprzęt... czy też za te pieniądze kupię coś lepszego??

 

20181115_123811.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć czy Onkyo CR-N775D lub Pioneer XC-HM86D to dobry sprzet, bo ich nie znam. Przy takiej funkcjonalności bardzo możliwe że trudno będzie znaleźć coś lepszego w tej cenie. Zapewne będą grały z kolumnami jakie masz jednak z lepszymi kolumnami na pewno będzie lepiej. Może nie koniecznie z Klipschami, warto to sprawdzić w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...