Skocz do zawartości

Koss Porta Pro - czy warto


Recommended Posts

Hej,

moja dziewczyna zażyczyła sobie słuchawki z oldschoolowym wyglądem i znalazłem Koss Porta Pro, czy jednak te słuchawki sprawdzą się np. w tramwaju? Czy jest jakaś alternatywa?

Pamiętam, że z 10 lat temu myślałem o nich i wtedy kosztowały 100 złotych, 150 aktualnie chyba nie odpowiada inflacji w naszym kraju co też stawia ten zakup pod znakiem zapytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki to klasyka, dobry dźwięk dlatego są produkowane już kilkadziesiąt lat :) . Od tego czasu nawet Koss sprzedaje lepsze słuchawki na nieco poprawionych przetwornikach w stosunku do tego jakie są w Porta Pro czyli Koss UR40 i Koss KSC 75. Tyle ze to słuchawki innego typu. Były kiedyś produkowane słuchawki nauszne z pałąkiem na tych przetwornikach, ale chyba nie zrobiły kariery mimo dobrego dźwięku. Jednak musisz pamiętać ze wszystkie one nie izolują w żadnym stopniu od hałasu i otoczenie też sobie posłucha co ona będzie w nich słuchać. To że jej się podobają to ważne i chyba niema sensu szukać innych.  Niektórzy bardzo chwalą AKG Y30U widziałem niedawno czerwone za 99 zł. Jest wiele innych słuchawek nausznych składanych na rynku wartych uwagi.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...