Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć 

zastanawiam się nad kupnem głośnika bt, czytałem dużo dużo tematów z tym związanych i przesłuchałem wiele sound battle’s i recenzji, ale nie mogłem podjąć jednoglosnej decyzji. 

Wspomnę odrazu ze aktualnie posiadam jbl charge 3 spisuje się świetnie aczkolwiek potrzebuje czegoś mocniejszego z większym basem i zarazem czegoś glosniejszego z racji iż w pracy straszny hałas który czasem ciężko zagłuszyć, pracujemy ze stoperami w uszach. 

Dylemat mam pomiędzy:

jbl xtreme 2 239euro

sony xb41 160euro

bylem w sklepie odsłuchiwałem oby dwa sony ma bardziej zamknięty głos jak by był w pudełku w porównaniu do jbl który gra takim otwartym dźwiękiem, aczkolwiek sony ma funkcje live czyli dźwięku przestrzennego.

z moich plusów na sony 

Super aplikacja pozwalająca sterować equalizerem, włączać tryb live lub Extra bass oraz  zmieniać atrakcyjne oświetlenie, super sprawa na jakiejś imprezie grillu wieczornym czy posiadowce ze znajomymi w domu dźwięk przyjemny i dobry bass aczkolwiek cięższy w noszeniu z racji braku paska jak to jest w przypadku jbl, on zaś wydaje się mieć lekko większy bas ale naprawdę słabo wyczuwałem różnice w tych swych głośnikach mimo takiej różnicy cenowej...

jbl na plus napewno wypada z Connect + ponieważ posiadam już jednego jbl i mógłbym je połączyć w jedno głośnik za to lekko większy i cięższy no i cenowo wypada gorzej 

czytalem wiele opini recenzji porównań opinie widzę podzielone i zależy to chyba (moim zdaniem) od tego kto jaki głośnik posiada taki tez poleca albo od upodobania marki. Prosił bym o jakaś pomoc naprowadzenie mnie na ten lepszy wybór  i jakieś wasze relacje opinie może ktoś z was posiada te dwa głośniki i jest w stanie się wypowiedzieć 

Ref

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...