Skocz do zawartości

Wymiana Onkyo 636


lugas

Recommended Posts

Cześć!

Proszę o poradę, chcę wymienić moje Onkyo 636 na coś innego z kilku powodów:

- ma problemy z ARC (ciągłe włączanie i wyłączanie gdy TV jest wyłączony) i drugim wyjściem HDMI (co chwila gubi sygnał na wyjściu)

- chciałbym poprawić jakość stereo - 636 nie ma pre-outu a chciałbym coś tutaj poprawić bo czuję niedosyt

- drobnostka ale jednak - korzystam sporo ze słuchawek bluetooth i przyadałaby się opcja dwukierunkowej komunikacji BT

Moje kolumny to Dali Zensor 5

Zastanawiam się nad Oknyo RZ830 - czy ktoś może potwierdzić że problemy z ARC i 2-gim HDMI nie wystepują u niego? A może polecicie coś podobnego u Yamahy która chyba jako jedyna ma dwukierunkowe BT? 

I kolejne pytanie - co po AV do stereo?

 

dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wybierabym pomiędzy trzema amplitunerami - Onkyo TX-RZ830, Yamaha RX-A880 oraz Marantz SR6013. Onkyo jest uniwersalne, równe, dokładne, bardzo mocne, szybkie. Yamaha jest najbardziej efekciarska, wyraźniej eksponuje skraje pasma. Pewnym plusem dla Yamaha jest bardzo dobra platforma streamingowa MusicCast. Marantz zdecydowanie najlepiej poradzi sobie z muzyką, oferując najlepszą plastykę, wypełnienie, barwę. Marantz wyróżnia się wyposażeniem w równie ciekawą co Yamaha platformą Heos.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...