Skocz do zawartości

KD do 3900zł


pawelzbrd

Recommended Posts

Ja mam osobiście zestaw jamo 606 hcs, do tego ampli yamaha 663 plus dvd pioneer 410; całośc kosztowała ok 4000 zl; myślę, że bardzo rozsądny zestaw za ta cenę, dla mnie nie ma sie do czego przyczepić, ale po kolei:
-kolumny - w cenie 2000 zl otrzymujesz pożądne kolumny przednie, fronty, central i suba; całość gra naprawdę dynamicznie, do kina i muzyki rozrywkowej jak najbardziej godne polecenia; sub w takim pokoju, jeśli nie oczekujesz eksplozji szyb da radę, u mnie w pokoju ok 20 m gra super; co również nie jest bez znaczenia, kolumny te po prostu są naprawde ładne
- ampli 663- zdecydowąłem sie po części czytając posty na tym właśnie forum i jestem naprawdę zadowolony, ciężko chyba tu cokolwiek wytknąć, dla zwykłego uzytkownika wystarczy zdecydowanie, największa zaletą jest chyba świetna dynamika i bas
- dvd pionka- zdecydowąłem się na nie ze względu na cenę- kosztuje mniej niż 400 zl, odtwarza chyba wszystko, dźwięk ok, do tego wejście usb na przednim panelu, bardzo wygodne
Całość za ok 4 tys, myślę że zestaw ok, ja nic w tej cenie bardziej mi pasującego nie znalazłem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja mam osobiście zestaw jamo 606 hcs, do tego ampli yamaha 663 plus dvd pioneer 410; całośc kosztowała ok 4000 zl; myślę, że bardzo rozsądny zestaw za ta cenę, dla mnie nie ma sie do czego przyczepić, ale po kolei:
-kolumny - w cenie 2000 zl otrzymujesz pożądne kolumny przednie, fronty, central i suba; całość gra naprawdę dynamicznie, do kina i muzyki rozrywkowej jak najbardziej godne polecenia; sub w takim pokoju, jeśli nie oczekujesz eksplozji szyb da radę, u mnie w pokoju ok 20 m gra super; co również nie jest bez znaczenia, kolumny te po prostu są naprawde ładne
- ampli 663- zdecydowąłem sie po części czytając posty na tym właśnie forum i jestem naprawdę zadowolony, ciężko chyba tu cokolwiek wytknąć, dla zwykłego uzytkownika wystarczy zdecydowanie, największa zaletą jest chyba świetna dynamika i bas
- dvd pionka- zdecydowąłem się na nie ze względu na cenę- kosztuje mniej niż 400 zl, odtwarza chyba wszystko, dźwięk ok, do tego wejście usb na przednim panelu, bardzo wygodne
Całość za ok 4 tys, myślę że zestaw ok, ja nic w tej cenie bardziej mi pasującego nie znalazłem


Można taniej w kwestii amplitunera ... obecnie warto kupić Denon 1908 w cenie 1250 PLN .

Kolumny Jamo kosztują widzę 1680 PLN więc do 4300 za całość zmieścimy się z odtwarzaczem BluRay.

Sony Playstation 3 odtwarza BluRay, dekoduje dźwięk HD i wysyła w postaci PCM przez HDMI - 1370
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja coś zaproponuję
tęż mam Jamo s606 hcs i z czystym sumieniem mogę je polecić... pamiętać tylko trzeba że fronty potrzebują po ok 0,5 m przestrzeni z jednej strony z boku i z tyłu
do 25 m2 do kina to niezbędny będzie subwoofer - poleciłbym sub300

i teraz ampli i dvd
żeby zmieścić się w zakładanym budżecie to avr 147 + dvd 410 (pioneer) / ferguson 890 - czy jakoś tak icon_smile.gif

lub trochę drożej
avr 247 lub onkyo 606 - dvd te co wyżej (chyba że zależy Ci na pełnym 'komplecie' to jakieś firmowe do tych ampli)

wg mnie H/K zagra lepiej w stereo i ogólnie w muzyce - onkyo ma za to nowe dekodery
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Po co nowe dekodery w amplitunerze skoro:
a - kupisz Sony PS3 które wszystko zdekoduje i wyśle jako PCM poprzez HDMI
b - kupisz zwykłe DVD - tego nie komentuję

2 - po co wyrzucać pieniądze na H/K 247 skoro Denon 1908 i Yamaha 661 w niczym mu nie ustępują (a model H/K 147 to już zupełne nieporozumienie). Podobnie nie widzę w sensu kupowania (obecnie) Onkyo 606 i Yamaha 663 skoro jest Denon 1908 w niższej cenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...