Skocz do zawartości

Lepszy wzmacniacz


Chojrak12

Recommended Posts

Witam,

Prosiłbym o sugestie odnośnie wymiany wzmacniacza na lepszy. Aktualnie w głównym systemie pracuje u mnie Krell KAV-300i i kolumny Dali Grand. W tym zestawie dobrze się zgrywają. Salon ma ok. 50m2 ale jest wysoki na 2 kondygnacje więc trzeba sporo mocy. Słucham wszystkiego ale szczególnie lubię niskie mocne wokale. Budżet to około 6-8 tys. więc w grę wchodzą wyłącznie stare modele.

Dotychczas miałem NAD C350 i C370 i uważam je za nienadające się na dłuższą metę, nieco lepszy był Roksan Kandy ale dla mnie też nie do słuchania. Jako drugi zestaw mam wzmak Roksan Caspian, który  jest niezły bo ma lepsza średnicę od Krella ale Krell miażdzy go przestrzenią i swobodą prezentacji dźwięku. zukam czegoś ze średnica Caspiana ale przestrzenią i dmuchnięciem Krella. Nie bez znaczenia jest tez moc. absolutne minimum to 150W mocy ciągłej przy obu kanałach wysterowanych.

Co myślicie o Nad S300? Podobno to Gryphon w innej obudowie ale czy zabrzmi lepiej od Krella?

 

Pozdrawiam

Maciek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...