Skocz do zawartości

Yamaha rx-a1080 + Samsung UE48H6400 Dolby Digital - dzwiek przerywa


Marines

Recommended Posts

Dnia 29.07.2020 o 13:37, S4Home napisał:

Dobrze by było aby ktoś jeszcze mógł to sprawdzić. z drugiej strony jeżeli problem widniał by w amplitunerach Yamaha to byłoby to raczej globalne A nie to że występuje u pięciu osób na forum. Tak myślę

Może nie tyle w amplitunerach co raczej ich braku współpracy w konkretną wersją aplikacji , i na konkretny system (Android TV)

To raczej jednostkowe przypadki, lecz Yamaha przewija się cały czas .

Aha, ja miałem podłączone optykiem ( i nadal mam)

Edytowano przez Iron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 29.07.2020 o 14:16, MuadDib napisał:

Super inicjatywa 👋

Ja mam soundbar JBL i na optyku spięte z tv Samsung seria 6700. W momencie oglądania netflixa na DD ustawione w tv, też występują przerwy w dźwięku. Jes to na zasadzie przycieciacia, ale jak przełączę w tv na PCM problem znika. Nie wiem czy to wina tv czy apki Netflixa. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem wynikający z przerwami dźwięku . Problem w moim przypadku leżał w kablu HDMI mimo że były testowane hdmi 1.4 - 2.0 !!! . Zakupiłem kabel Marki "Audioquest" - HDMI 48G Pearl i problem zniknął jak za dotknięciem różdżki , teraz mam nauczkę że jakość i wykonanie nie idzie z standardami .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rase napisał:

Ja mam soundbar JBL i na optyku spięte z tv Samsung seria 6700. W momencie oglądania netflixa na DD ustawione w tv, też występują przerwy w dźwięku. Jes to na zasadzie przycieciacia, ale jak przełączę w tv na PCM problem znika. Nie wiem czy to wina tv czy apki Netflixa. 

 

Problem rozwiązany. W opcjach Netflix wyłączyłem dźwięk 5.1. 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...