Skocz do zawartości

MARANTZ SR-45 jakie tanie kolumny do tego?


mateo66

Recommended Posts

Witam, właśnie kupiłem amplituner MARANTZ SR-45 i chce sobie do niego dokupić jakieś kolumny (najlepiej podłogowe, podstawkowych nie mam gdzie ustawić... ale na upartego mogą być). Niestety budżet mam dość niski jakieś około 300zł. W tej cenie to chyba raczej używane wchodzą w grę... Zależy mi dość miękkim basie, soczystym brzmieniu i żeby ogólnie grały lepiej niż mój obecny zestaw do kompa (Logitech z2300). Pokój około 16m^2. Na allegro upatrzyłem kilka takich aukcji:


klik
klik
klik
klik
Chyba jednak za drogą dla mnie się cena wylicytuje...
klik
klik

Ewentualnie nowe
klik
klik

Co z tego zagrałoby najlepiej?? A może jakieś inne ktoś zaproponuje?
Z góry dzięki za sugestie icon_smile.gif dodam że będzie to mój pierwszy sprzęt tego typu i jestem kompletnym amatorem w tych sprawach icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety odsłuch przez allegro raczej odpada icon_confused.gif dlatego wybiorę co innego icon_smile.gif Jak myślicie za ile mniej więcej pójdą te JAMO CLASIC 6 icon_question.gif I jak się sprawdzą z moim amplitunerem icon_question.gif , który to prawdę mówiąc kupiłem troszkę w ciemno icon_surprised.gif gdyż nic ciekawego na necie nie mogłem o nim znaleźć icon_confused.gif I czy w ogóle jest ktoś w stanie powiedzieć mi cokolwiek o nim icon_question.gif A może lepiej kupić nowe magnat monitor 220 icon_question.gif
Z góry dzięki za wszelkie sugestie icon_smile.gif pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pisanie posta pod postem ale niedługo kończy sie aukcja klik i dostałem dodatkowe zdjęcia tych kolumn na maila i nie spodobało mi sie to zdjęcie

Czy to jasne otarcie na środkowym głośniku (średniotonowym) po zewnętrznej części bedzie miało wpływ na jakość dźwięku? Czy długo to pogra? icon_confused.gif
Warto inwestować te głośniki ?? icon_confused.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieżam temat, teraz kwota wynosi max 600zł icon_smile.gif i maja to być kolumny podłogowe. Zastanawiam sie nad nowymi Magnatami 880 albo używanymi Jamo Classic 6 icon_question.gif Które z tych kolumn zagrają miększym basem i bardziej soczyscie? Slyszalem tylko Magnaty i wywarły na mnie dobre wrażenie. Poza tym są nowe i jest gwarancja icon_smile.gif A może Jamo zagrają jednak lepiej? Ewentualnie jakieś inne propozycję w tej kwocie icon_smile.gif Będe wdzięczny za wszelkie sugestie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...