Skocz do zawartości

Czym podłączyć CD z amplitunerem


Gołąb

Recommended Posts

14 godzin temu, S4Home napisał:

A jednak!!

Oznacza to że DAC w CDS300 jest lepszy niż ten w 803 :|

Hmmmm. Ale dobrze że testowałeś.

U mnie masz dobrą cenę na tego QEDA.

 

Piotr

tak byłem bardzo zdziwiony jak przełączałem kanały.. na analogu jest większa głębia i basisko cieplej chodzi... cyfrowy bardzo płaski... zdecydowanie analog... a za kabelki to po ile? interesuje mnie 0,5m lub 1m... 

Edytowano przez Gołąb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2018 o 08:36, S4Home napisał:

Oznacza to że DAC w CDS300 jest lepszy niż ten w 803 :|

Hmmmm. Ale dobrze że testowałeś.

Niekoniecznie . sam wiesz , że w audio sporo rzeczy jest względne i głównie zależy od upodobań użytkownika. CD /CDX-1060/ mam podpięte do przedwzmacniacza zarówno coxialnym jak i analagowo. W CD jak i w przedwzmacniaczu mam taki przełącznik uruchamiający wejścia/wyjścia cyfrowe lub je odcinające , w zależności od rodzaju muzyki zmieniam w ten sposób DAC-i. Rock , Hard Rock lepiej mi pasuje gdy leci przez DAC odtwarzacza CD , Blues , Pop i pozostałe gdy przetwarza DAC CX-1000 . Ale który jest lepszy ? Nie mam pojęcia :)   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2018 o 08:36, S4Home napisał:

A jednak!!

Oznacza to że DAC w CDS300 jest lepszy niż ten w 803 :|

Hmmmm. Ale dobrze że testowałeś.

U mnie masz dobrą cenę na tego QEDA.

 

Piotr

Guzik prawda. DAC w R-N803D brzmi lepiej niż ten w CD-S300. Ale ja testowałem na porządnym Coax Audioquest Carbon vs. analogowy Audioquest BigSur. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Czym różni się w dzwieku Carbon od Cinnamon? :)

To jest nas dwóch.

18 minut temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Jeśli nie słyszysz różnicy w kablach cyfrowych to zapraszam do siebie, zaprezentuje Ci i usłyszysz. 

może dlatego , że mam z niższej półki / Monkey Cable Clarity, Melodikę MDCX10, Klotza, Qeda, Prolinka, Lindy/ niestety nie rozróżniam jaki gra :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie różnica pomiędzy podstawowymi forest/ cinnamon jest iluzoryczna, natomiast przeskakując na Carbona słychać i to wyraźnie. Niejednokrotnie pokazywaliśmy to klientom i o dziwo każdy wyłapywał. Ale nie ma co ciągnąc tego tematu, bo zaraz rozkręci się gównoburza :D Każdego zachęcam do wypożyczenia i przetestowania w swoim systemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Dla mnie różnica pomiędzy podstawowymi forest/ cinnamon jest iluzoryczna, natomiast przeskakując na Carbona słychać i to wyraźnie. Niejednokrotnie pokazywaliśmy to klientom i o dziwo każdy wyłapywał. Ale nie ma co ciągnąc tego tematu, bo zaraz rozkręci się gównoburza :D Każdego zachęcam do wypożyczenia i przetestowania w swoim systemie.

To co trzeba wypożyczyć ?

Mogę się pobawić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Jeśli nie słyszysz różnicy w kablach cyfrowych to zapraszam do siebie, zaprezentuje Ci i usłyszysz. 

Kiedy będziesz w Krakowie?

Zagladnij do oddziału tophifi i umoeiym się na odsłuch u was z waszymi kablami i sprzętem. Ale ja przepinam.

Jak usłudze to biorę.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...