Skocz do zawartości

Mini wieża - dylemat


LPG

Recommended Posts

To mój pierwszy post na forum, więc wszystkich serdecznie witam.

Jeżeli chodzi o audio to jestem bardzo początkujący, dlatego zwracam się do szanownego grona z prośbą o ocenę mojego wyboru przed zakupem.

Chcę kupić Yamahę Pinocraft MCR-N670D plus kolumny podstawkowe Bowers & Wilkins 685 S2.

Pokój w którym będzie stał zestaw ma około 19m2 i jest połączony z aneksem kuchennym.

Słucham generalnie dużo różnej muzyki zaczynając od rocka przez pop na poezji śpiewanej kończąc (unikam heavy metalu).

Potrzebują odtwarzacza CD, radia (analogowe, internetowe, DAB+), bluetooth, dobrze żeby współpracował z serwisami streamingowymi (Spotify, Tidal), chciałbym także podłączyć do niego telewizor.

Kolumny muszą być podstawkowe ze względu na brak miejsca.

Mój budżet to około 4 tys zł.

Proszę napiszcie co o tym sądzicie, a może zaproponujecie coś innego?

Pozdrawiam,

Przemek  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli nie masz miejsca na klasyczny system o szerokości 43,5 cm, dobra opcją jest elektronika Yamaha MCR-N670D, natomiast dobralbym do niej kolumny o raczej bardziej plastycznym, dociążonym dzwięku. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się Heco Aurora 300, troszeczkę drożej ale jeszcze lepiej z Kef Q350. Jeśli natomiast możemy postawić klasyczny system, spójrz na zestaw Pioneer Sx-N30AE (teraz w świetnej cenie z okazji Black Friday) z odtwarzaczem PD-30AE oraz kolumnami Heco Aurora 300 bądź Indiana Line Tesi 261. Alternatywnie możemy zbudować system na bazie Yamaha R-N402D i CD-S300.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy i wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...