Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Mission M35i


fingerxtr

Recommended Posts

Witajcie,

Chodzi o wzmacniacz stereo do Kolumn Mission M35i, mam pokój 50m2 ,słucham najróżniejszej muzyki ,ale też sporo jazzu,smooth jazzu. czytałem wątek o zakupie wzmaka z 2012,czy od tego czasu coś się zmieniło, moglibyście coś poradzić innego czy wykorzystać tamte rady? Budżet podobny ok.1500. Chętnie kupię używany. (zależy mi na pilocie-siedzę z 5m od głośników)

Edytowano przez fingerxtr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Harman hk680,

Denon pma1500r

Soniaki z serii es

Onkyo 8870

Piotr

Jak w takim razie wypada YAMAHA A-S701 ,Marantz PM7000,(PM68),porównując do tego co napisałeś.

Nie umiem tego napisać fachowo,ale chodzi o to ,żebym był w stanie usłyszeć instrumenty w górnym zakresie tonów(bez krwawienia)-nie chodzi tylko o to ,żeby powalić basem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za sugestie HK 690 pojawiły się dwa - 1,7 i 2 tyś. trochę szalona cena. W każdym razie postawiłem na HK 680 ( dzięki S4Home ) ,zobaczę jak się sprawdzi ,liczę ,że będzie ok.

Gdyby jednak nie ,to może nie będzie tak trudno go wymienić na inny. W każdym razie wiele pozytywnych opinii w Polsce i poza. Dziękuję jeszcze raz za sugestie. Posłucham i dam znać jak to wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500R nie jest ciepły. !

Cieplejszy jest Harman, ale on swoją dynamiką i zapasem mocy zdecydowanie to równoważny.

 

9 godzin temu, fingerxtr napisał:

Dziękuje za sugestie HK 690 pojawiły się dwa - 1,7 i 2 tyś. trochę szalona cena. W każdym razie postawiłem na HK 680 ( dzięki S4Home ) ,zobaczę jak się sprawdzi ,liczę ,że będzie ok.

Gdyby jednak nie ,to może nie będzie tak trudno go wymienić na inny. W każdym razie wiele pozytywnych opinii w Polsce i poza. Dziękuję jeszcze raz za sugestie. Posłucham i dam znać jak to wyszło.

To chora cena! Ale tak to jest kiedy sprzetu jest mało.

Ok, czekam na info.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...