Skocz do zawartości

kable


rafał78

Recommended Posts

Witam.Posiadam amplituner pioneer VSX-LX60 i do tego zestaw5.1 kef.Front IQ7,sub kef kube2,centralny IQ6c i tylne IQ1.Dodam że mam pokój 25m.Nie mam pojęcia jakie kable głośnikowe zakupic do tego zestawu.Oczywiście w rozsadnej cenie.Widziałem na zdjęciach w internecie że niektóre kolumny są podłączone z tyłu na cztery wejścia a inne na dwa.Nie wiem o co w tym zbytnio chodzi?Jakie było by najlepsze rozwiązanie dla tego zestawu?Jak je najlepiej podłączyć i które na cztery a które na dwa wejścia?Prosze o rade.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Sprawdź ofertę polskiej firmy Hotline http://www.hotlinecable.com/index_pl.html, mają spory wybór kabli głośnikowych. Na kolumny frontowe przekrój kabla 2,5 mm2 powinien w zupełności wystarczyć. Do efektowych 1,5 mm2. Darował bym sobie Bi-amping kolumn frontowych, koszty chyba nie przekładają się lepszą jakość dźwięku, w to miejsce Możesz kupić lepszy kabel do podłączenia tych ostatnich.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolumny Iq7 które mają już kolce mogę postawić na platformie granitowej z kolcami?Czy lepiej postawić kolumny bez kolców.Czy może nie stawiać na platformie granitowej?Pozdrawiam

Można postawić na platformie granitowej, ale moim zdaniem wystarczą kolce z zestawu.

Natomiast zdecydowanie nie polecam ustawiania bezpośrednio na podłodze, kolumny muszą być maksymalnie odizolowane od podłoża!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...