Skocz do zawartości

Chce kupić dobry tani Amplituner


PSV !!!

Recommended Posts

Witam chciałbym kupić dobry tani amplituner od razu mówię że mistrzem w te klocki nie jestem ale odrobinę się znam.

Planuje kupić amplituner będzie służył mi do słuchania muzyki od rock do metal i Funk (Jamiroquai, Daft Punk). Często też słucham radia.

Szukam już od dłuższego czasu ale jak coś znajduje to od razu sięga nieosiągalne sumy dla mnie do 350 zł, ja bym chciał się zmieścić w 250 zł max.

Aktualnie jestem na takiej aukcji i to planuje kupić http://allegro.pl/item421727493_amplituner...al_dts_bcm.html 2 dni do końca moje maximum 150zł cena teraz to 71 zł, ostatecznie ten sam amplituner jest za 220zł kup teraz http://allegro.pl/item421215294_amplituner...cat_cs_907.html.

Jeżeli źle myśle i ten amplituner nie jest zbyt dobry jakościowo to proszę mi poradzić co innego mogę kupić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość trudno znaleźć coś sensownego i zmieścić się w Twojej cenie icon_eek.gif
Sugerowałbym zakup sprzętu bardziej firmowego niż CAT...
Poniżej masz link do amplitunera KD firmy Thomson, cena wywoławcza 200zł
http://allegro.pl/item421146399_amplituner...ny_polecam.html

Nie masz jednak co marzyć o zbyt dużej mocy czy dobrych parametrach.
Nie napisałeś, na jakiej powierzchni ma to grać i z jakim pozostałym sprzętem współpracować.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - na Forum dostaniesz zazwyczaj odpowiedź, że poniżej 500zł trudno kupić coś sensownie grającego (tzn. dla większości ta granica będzie leżała w okolicy 2 tysięcy dla sprzętu używanego). Oraz sugestie, by dozbierać jeszcze trochę lub spocząć na sprzęcie stereo.
Zakładam, że chcesz koniecznie mieć możliwość podpięcia 5 kolumn i nie interesuje Cię sprzęt stereo?

Uwierz mi, że CAT nie jest rewelacją - dotyczy to również kolumn tej firmy. Lepszy dźwięk będziesz miał jednak z trochę bardziej firmowego sprzętu. icon_cool.gif
Jako minimum traktuj sprzęt takich firm jak AIWA, KODA czy Thomson.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się tym amplitunerem CATa- bazuję na moim (na szczęście bardzo krótkim) spotkaniu z kolumnami tej firmy.
Jakiś ampli słyszałem przelotnie w sklepie, a ponieważ nie byłem nim zainteresowany (zaczynałem od takiego Thomsona jak z linku - jeszcze gra u rodziny na 20m^2) i preferuje jednak amplitunery KD zdecydowanie droższe, stąd moja negatywna opinia o CATach i pozytywna o tym Thomsonie.
Nie mogę stwierdzić, że CAT jest złym rozwiązaniem w cenie około 200zł - ja po prostu sugeruje Ci lepszy model.
Ale może być i tak, że ten CAT Ci wystarczy - ludzie mają różne oczekiwania co do sprzętu i to są Twoje pieniądze!

Nie napisałeś jeszcze, z jakimi kolumnami ma to grać...
Co do ceny Thomsona - są wakacje i ceny na Allegro są niższe niż za miesiąc czy np. w maju icon_cool.gif

Pozdrawiam
PS. Na dole strony masz przycisk "ODPOWIEDZ" (na szarym tle) i tego używaj, a nie przycisku "ODPISZ" na czerwonym tle pod każym wpisem (bo wtedy cytujesz wypowiedź poprzednika). No a ja niekoniecznie chciałbym poprawiać każdy Twój wpis i usuwać cytat icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do impedancji kolumn nie pomogę Ci pomóc w tej chwili - spróbuj wrzucić w wyszukiwarkę symbol wieży SONY lub tych kolumn, może coś znajdziesz w sieci...
A może masz instrukcję do tej wieży? Tam są dane techniczne sprzętu.

Na koniec jeszcze poniżej link do ciut tańszego (a chyba lepszego od CATa) ampli KD AIWA za 230zł
http://www.allegro.pl/item424499119_super_...ecam_warto.html
ale obawiam się, że może nie mieć pilota (no cóż - takie są często opisy aukcji na Allegro). Też ma oba standardy wejść cyfrowych.

Pozdrawiam
PS. Wybacz - muszę kończyć (próbuję to zrobić od 40 minut...), a rano wstaję dość wcześnie icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...