Skocz do zawartości

KRK rp6 vs KRK rp6 G2


Wykos

Recommended Posts

Ku mojemu niezadowoleniu w Polsce nie dostaniemy nowych monitorów aktywnych KRK rp6, gdyż wycofano je z produkcji.
Za to Polski rynek szykuje się na przyjęcie drugiej generacji "eRPe Szóstek". Jednak ceny odstraszają - średnio 800zł za sztukę w dniu premiery.
W desperacji udało mi się znaleźć to samo, za mniej w niemieckim sklepie, który obsługuje polaków, zawiera polski język, ceny mają 22% VAT, przesyłka niedroga, tylko nie wiem jak z gwarancją na terenie Polski:
http://www.musik-produktiv.pl/krk-rokit-rp6-g2.aspx
Generalnie nawet kusi zapłacić 1300zł - tylko o 100zł drożej od starszej wersji.

Teraz pytanie, czy warto? KRK rp6 po przebuszowaniu forów, w swojej kategorii cenowej wg. polskich użytkowników nie ma sobie równych. Brałem pod uwagę wszystkie do 1600 złotych, o których pojawiła się choć jedna dobra opinia w całym polskim środowisku internetowym.
Nie mam pojęcia, czego się spodziewać po 2 generacji tych głośników, a poszukuję dla siebie monitorów aktywnych. Możliwa jest gorsza jakość wszelkich walorów brzmieniowych w nowej wersji? Może już ktoś miał z nimi do czynienia i może skrobnąć coś więcej dla dodania otuchy, bo jestem w dołku jeśli chodzi o wybór, który znacznie się zwężył, kiedy się okazało, że w polskich sklepach rp6 pierwszej generacji brak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...