Skocz do zawartości

Kino Domowe do 3500


Toni

Recommended Posts

witam
proponowany przez ciebie zestaw wyglada na calkiem obiecujacy i w tej cenie rowniez akrakcyjny. paru naszych kolegow na tym forum oparlo swoje kino domowe na glosnikach Kody i jak pozniej pisali sa z nich zadowoleni... coz zawsze mozesz dokonac odsluchu i pozniej zdecydowac czy ci pasuje.
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze parę pytań co lepiej tego pioneera vsx-917 i te kody czy lepiej Yamaha RX-V663 plus te kody i powiedzcie mi czym się różnią modele:

KODA AV 707 v2 - http://www.polpak.com.pl/pl/index.php?katg...&prod=627#x
a
KODA AV-702 v.2 - http://www.polpak.com.pl/pl/index.php?katg...&prod=103#x

Powiedzcie mi czy jeśli podłącze z komputera przez wyjście spdif lub optyczne do amplitunera to będzie jakaś różnica w dźwięku niż bym odtwarzał te same pliki (mp3, dvd czy divx) ze stacjonarnego dvd np. Pioneera 600/610? Pytam ponieważ rozważam sens kupowania stacjonarnego dvd jak wszystkie filmy oglądam z komputera, muzykę również słucham z komputera

pzdr
silent22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy m.in od tego, jaką kartę muzyczną masz w komputerze.
Dla części Kolegów na Forum lepiej zainwestować parę stówek w kartę, ja wolę kupić stacjonarne DVD do filmów i MP3, a do tego jeszcze używany odtwarzacz CD za 100-200 zł do słuchania muzyki.

Z danych 702 i 707 wynika inne pasmo przenoszenia (dół) oraz efektywność
Co jeszcze co do KODY - już był poruszany temat różnicy między KODAmi przed i po modyfikacji - MkII. Niestety odpowiedzi nie było, ja też jej nie znam icon_rolleyes.gif

Jeżeli chodzi o Pioneera VSX-917 to ktoś narzekał na głośny wentylator, ale mogła to być wina konkretnego egzemplarza (większość użytkowników jest zadowolona).
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To zależy m.in od tego, jaką kartę muzyczną masz w komputerze.
Dla części Kolegów na Forum lepiej zainwestować parę stówek w kartę, ja wolę kupić stacjonarne DVD do filmów i MP3, a do tego jeszcze używany odtwarzacz CD za 100-200 zł do słuchania muzyki.

Z danych 702 i 707 wynika inne pasmo przenoszenia (dół) oraz efektywność
Co jeszcze co do KODY - już był poruszany temat różnicy między KODAmi przed i po modyfikacji - MkII. Niestety odpowiedzi nie było, ja też jej nie znam icon_rolleyes.gif

Jeżeli chodzi o Pioneera VSX-917 to ktoś narzekał na głośny wentylator, ale mogła to być wina konkretnego egzemplarza (większość użytkowników jest zadowolona).
Pozdrawiam




Ad.1 Karta mam HD Audio 8.1 zintegrowaną z płytą asusa

Ad.2 Efektywność i pasmo przenoszenia na korzyść? no chyba nie mam wyboru i muszę wsiąść te po modyfikacji a były z nimi jakieś problemy? Ewentualnie jakie inne głośniki z subem za 1500pln?

Ad.3 a co możesz powiedzieć o amplitunerze Yamahy rx-v663? nie mam zaufania do pioneera, kojaży mi się ze sprzętem grającym w aucie którego brzmienie mi za bardzo nie podchodzi.
pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...