Skocz do zawartości

Kinow domowe - wymiana stare na nowe :-)


maniomix

Recommended Posts

Dnia 21.11.2018 o 00:16, maniomix napisał:

Hej :)
Przed chwilą wyniosłem się z hdtv forum - jakaś porażka, no ale ja nie o tym ?
Potrzebuję waszej porady, ponieważ mój zestaw KD ma prawie 20 lat - Yamaha 440 plus set 5.1 Koda - i czas na zmianę :)
Jak wygląda mój salon obecnie, widzicie na zdjęciu, kasy za dużo nie mam na ten moment, ale powiedzmy, że 2,5 tys do 3 tys znajdę. Najpierw kolumny, a potem amplituner? Sam nie wiem, zależy mi, żeby poczuć różnicę w stosunku do starego zestawu, który w bloku i salonie 20 m2 się sprawdzał powiedzmy, tak w salonie 50m2 nie bardzo i dlatego czas na zmianę.
Budżet nie jest zbyt duży więc pomyślałem, że może na początek tylko kolumny na przód, potem amplituner, a z czasem reszta, dobrze kombinuję? No chyba, że da się inaczej, to chętnie się dowiem.
Pozdrawiam
Mariusz

Plan salonu MM.jpg

Na początek kupiłbym dwie kolumny na przody, a potem będę się martwił o resztę, dobry pomysł? 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć wszystkim :)
Na początku dziękuję wszystkim za chęć niesienia pomocy, za rady i sugestie - DZIĘKI :)
Chciałbym Was poinformować, że zakupiłem ampli Onkyo 686 i dwie Heco Aurora 1000. Podłączyłem i o dziwo - działa ;) Póki co tylko dwie kolumny wymieniłem, reszta czyli centralny, sub i dwa tylne zostały Kody.... budżet nie jest z gumy ;) No i jak popatrzyłem na ceny Heco, tych brakujących, to chyba długo pograją te Kody u mnie ;) No i pytanie: dokupować w serii Heco czy szukać innych rozwiązań, nawet takich, że zostaną "na zawsze" Kody? :) A jak to gra? :) No cóż, w porównaniu do starych kolumn z przodu i ampli Yamahy "sprzed wojny", to szemrze, szczegóły się pojawiły a wcale bardzo głośno nie ustawiłem - tak, jestem zadowolony :)
Zbierać kasę na serię Heco? :)
pozdrawiam
M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
To taki mam od dzisiaj plan ;)
Ale....jak ja go uczepię nad ekranem, nie ma z tyłu "zaczepu" żadnego, stara Koda miała, a stać na podłodze nie może, wisi nad ekranem....

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2018 o 00:16, maniomix napisał:

Hej :)
Przed chwilą wyniosłem się z hdtv forum - jakaś porażka, no ale ja nie o tym ?
Potrzebuję waszej porady, ponieważ mój zestaw KD ma prawie 20 lat - Yamaha 440 plus set 5.1 Koda - i czas na zmianę :)
Jak wygląda mój salon obecnie, widzicie na zdjęciu, kasy za dużo nie mam na ten moment, ale powiedzmy, że 2,5 tys do 3 tys znajdę. Najpierw kolumny, a potem amplituner? Sam nie wiem, zależy mi, żeby poczuć różnicę w stosunku do starego zestawu, który w bloku i salonie 20 m2 się sprawdzał powiedzmy, tak w salonie 50m2 nie bardzo i dlatego czas na zmianę.
Budżet nie jest zbyt duży więc pomyślałem, że może Nox Vidmate VLC na początek tylko kolumny na przód, potem amplituner, a z czasem reszta, dobrze kombinuję? No chyba, że da się inaczej, to chętnie się dowiem.
Pozdrawiam
Mariusz

Plan salonu MM.jpg

Moga byc takie same jak moje. Ostatnio je widzialem uzywane za 2-3tys za 5.0. Moga byc inne. Amplituner do takiego pokoju mozesz kupic mocny stary ale jary. Onkyo seria 8 uzywane od 1-2tysiace. Nowy taki klocek okolo 5tysiecy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 29.07.2019 o 17:44, maniomix napisał:

Cześć wszystkim :)
Na początku dziękuję wszystkim za chęć niesienia pomocy, za rady i sugestie - DZIĘKI :)
Chciałbym Was poinformować, że zakupiłem ampli Onkyo 686 i dwie Heco Aurora 1000. Podłączyłem i o dziwo - działa ;) Póki co tylko dwie kolumny wymieniłem, reszta czyli centralny, sub i dwa tylne zostały Kody.... budżet nie jest z gumy ;) No i jak popatrzyłem na ceny Heco, tych brakujących, to chyba długo pograją te Kody u mnie ;) No i pytanie: dokupować w serii Heco czy szukać innych rozwiązań, nawet takich, że zostaną "na zawsze" Kody? :) A jak to gra? :) No cóż, w porównaniu do starych kolumn z przodu i ampli Yamahy "sprzed wojny", to szemrze, szczegóły się pojawiły a wcale bardzo głośno nie ustawiłem - tak, jestem zadowolony 
write my essay fast :)
Zbierać kasę na serię Heco? :)
pozdrawiam
M

 

Cześć,
Gdzie mogę znaleźć ampli Onkyo 686? Znalazłem Hero Aurora 1000 na optiport-audio - 792,00 £

Edytowano przez RandyBonnette
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...