Skocz do zawartości

SUB do KD - SVS PB 16 Ultra czy 2 x JAMO D600 SUB ?


tomw

Recommended Posts

Kolejne, tym razem subwooferowe pytanie - posiadam obecnie w mym kinie domowym 2 x JAMO D600 SUB ktore musze powiedziec sa bardzo dobre i generalnie jestem bardzo zadowolony, ale pojawila sie opcja wymiany ich na najwyzszy model SVS PB 16 Ultra "leb w leb", jak to mawiaja :-) Ja generalnie wyznaje zasade ze dwa suby sa lepsze niz jeden, a trzy lepsze niz dwa, ale SVS to ponoc jest potwor i bardzo ciekawi mnie to ze ma opcje zatykania portow, dzieki czemu ponoc moze byc i szybki do muzyki i miec potezne uderzenie do KD :-) 

Nie licze oczywiscie na cud ze ktos mial praktyczne doswiadczenia z moim dylematem ,ale byc moze ktos slyszal SVSa i moze cos wiecej o nim powiedziec, czy te wszystkie (sponsorowane) ochy i achy maja odbicie w rzeczywistosci :-) Bede wdzieczny za wszelakie opinie ! :-) Z racji na kompletny brak czasu nie moge sie wybrac sam posluchac, acz oczywiscie zrobie to przed zakupem, co oczywiscie nie przeszkadza zapytac :-)

Pomieszczenie to dedykowane 20m2 (wiem wiem, powiecie ze wystarczyl by 25cm sub, ale ja jestem maniakiem efektow w KD), 80% filmy 20% muza :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...