Skocz do zawartości

tanie kino domowe


johny102

Recommended Posts

Witam jestem nowym uzytkownikiem forum i mam zamiar kupic sobie jakis tani zestaw kina domowego za ok 1500 zl wiem ze za ta cene to sprzet nie powali mnie na kolana ale chociaz troche postuka mi w domu... moj pokoj to ok 22 m2 muzyka jakiej slucham to raczej d'n'b garage itp. zalezy mi na subie.... coz wiecej moge dodac ( pomozcie ) z góry dzieki za pomoc pzdr johny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może być sprzęt używany?
Czy w tej cenie oprócz amplitunera KD i odtwarzacza DVD chcesz od razzu pełne 5.1 kolumn, czy na razie wystarczą fronty i potem dokupisz resztę?
Bo w tej kwocie z nowym sprzętem to zmieścisz się na styk z zestawem na SONY DG 500 (może 510), z najprostszym DENONem 1306 lub coś na Kenwoodzie.
Jeśli chcesz basu, to pewnie najlepsze będą kolumny podłogowe na front ...
Pozdrawiam
PS. Z kolumn odpuść sobie bezfirmówki typu M-Audio, STX, CAT itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Ja też jestem zwolennikiem sprzętów trochę wiekowych, używanych. Moim zdaniem to dzisiejszy sprzęt muzyczny a zwłaszcza kompletne zestawy Home Audio Video to się nadają tylko do oglądania filmów, a do muzyki to trzeba sobie coś samemu skompletować, także: jak do filmów to: kino domowe Sony, a jak do d'n'b, to musisz coś sobie skręcić sam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Pablo1964

Brutus odgrzał po 3 latach ten wątek - nie wiadomo po co... chyba tylko po to, by admini i moderatorzy mielli co robić icon_sad.gif
to tego typu wypowiedzi jak Dobosz65 kilka dni temu - nie wiadomo o co chodzi icon_question.gif i czemu służy wpis icon_eek.gif
Cytat

Panowie bardzo fajne, niestety nie mogę nic dodać od siebie



Pozdrawiam - zamykam wątek, a na przyszłość: tego typu próby zaistnienia i nic nie wnoszące wypowiedzi mogą byc potraktowane jako SPAM i wylecieć...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...