Skocz do zawartości

Kompletny zestaw


piona

Recommended Posts

Po 3 miesiącach poszukiwań, przeglądania sieci i czytania opinii zdecydowałem się na zakup następującego zestawu

Ampli Yamaha rx-v 661
DVD Yamaha s-661
Fronty JBL E80
Surround JBL E20
Centralny JBL EC25
Sub JBL E 150P

Nadmieniam że mam pokój ok. 35 m2. Czy to będzie ze sobą grało w sposób zadowalający, czy mając 5 tys. warto zainwestować w coś innego?
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy mi pomogą.
piona
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fronty względnie mogą być...choć 35 m kw to spore pomieszczenie i kwestia tego jak jest zagospodarowane
Centralny ok , surr. będą stały na podstawkach ? z tyłu ?
Sub..ta 25 powinna sobie poradzić z pomieszczeniem i kolegami frontami.. oczywiście kupno sugerowanych już trochę większych frontów i większego suba podniesie koszt.. ale zapewnie naprawde potężne granie..pytanie czy Drzymek tego chce..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku dzięki za opinie. Co do surroundów to rzeczywiście trafne spostrzerzenie, będą wisiały na ścianie, E30 to chyba lepsze rozwiązanie ze względu na przedni bas-refelex.
Pokój jest urządzony pod kino domowe, na środku ściany TV, po obu stronach fronty, z tyłu (praktycznie w rogach pomieszczenia) surroundy, sub - z boku. Kanapa na geometrycznym środku pomieszczenia.
Nie chodzi mi o maxymalne nagłośnienie jeżeli mówimy (piszemy) o decybelach, bo głównie chodzi mi o jakość dźwięku. oczywiście ważne jest żeby przy muzyce podkręconej na nazwijmy to "głośno" nie było jakichś zgrzytów przy jakimś mocniejszym podbiciu.
Po prostu szukam sprzętu który pozwoli mi posłuchać Jazzu, bluesa, metalu, classica, dance, rocka i obejrzeć film.
Proszę jeszcze o opinie dotyczące połączenia tej Yamahy z głośnikami JBL.
Aha, ten budżet (5000) to jest max jaki udało mi się wywalczyć.
Jeżeli jest coś co jest bardziej godne polecenia niż zestaw nad którym się zastanawiam w tych pieniądzach bardzo proszę o napisanie tego.
Jeszcze raz dziękuję za życzliwe odpowiedzi i pozdrawiam.
piona
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...