Skocz do zawartości

Jakie kable do KEF + DENON ?


mr-andre

Recommended Posts

Witam

Jestem w trakcie składania systemu KD na kolumnach KEF iQ7SE, iQ1, iQ6c, PSW2500.
Do tego amplituner DENON AVR-2808 + DVD-1940.
Problem w tym, że kompletnie nie znam się na kablach.
Potrzebuję 2 x 3m główne, 2 x 8m tyły, 3m do subwoofera + coś do połączenia klocków DENON'a.
Mają to być w miarę dobre kable za rozsądna pieniądze.

Mam na oku kable
główne - QED SILVER ANNIVERSARY XT
tył - QED MICRO
subwoofer - QED PERFORMANCE SUBWOOFER
+ QED PERFORMANCE DIGITAL AUDIO (co-ax)

Proszę o konstruktywną opinię fachowców, inne propozycje mile widziane.

z góry dziękuję i pozdrawiam


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrace pare slow od siebie.

od dluzszego juz czasu mieszkam w Angli i napisze szczerze ze w wiekszosci sklepow hi-fi bardzo dobrze sprzedaja sie kabelki QED-a. Osobiscie nigdy nie mialem ich w swoich systemach ale cos musi byc w nich dobrego ze polecaja je tutaj a wybor kabli jest naprawde duzy!!!!

pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ale na tył to ten kabelek chyba ciut krótki (8 m), chyba że pokój taki mały. Nawiasem mówiąc, to ile taki kabelek u brytoli za metr? Jestem posiadaczem tego kabla (2x2,5 mm2) i jestem z niego całkiem zadowolony. Planuje jednak zakup Oelhbach; http://www.elcoexim.com.pl/index.php/hv,Oehlbach/?l=237, tak na zapas i gwoli porównania.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam!
Ale na tył to ten kabelek chyba ciut krótki (8 m), chyba że pokój taki mały. Nawiasem mówiąc, to ile taki kabelek u brytoli za metr? Jestem posiadaczem tego kabla (2x2,5 mm2) i jestem z niego całkiem zadowolony. Planuje jednak zakup Oelhbach; http://www.elcoexim.com.pl/index.php/hv,Oehlbach/?l=237, tak na zapas i gwoli porównania.
Pozdrawiam



8m to tak napisałem na oko - będzie z 10-12m (kino będzie ustawione w poprzek pokoju bo na długości jest okno, a nie chcę mieć TV na oknie)
nie wiem, o który pytasz kabel ?
na fronty 5 fuli, na tył 1,5
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...