Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PSV !!!

Technics, co wy na to?

Recommended Posts

Jezeli nie zalezy ci na jakosci sluchanej muzyki tylko na tym aby gralo glosno to bierz tego technisca bo za siedemdziesiat pare zlotych nie ma sie co zastanawiac. ale jezeli choc troche zalezy ci na jakosci to radze dozbierac troche gotowki i zainwestowac w cos chociaz w malym stopniu lepszego...

Cytat

To znaczy ?

ze proponowany Technisc jest juz "wiekowym" urzadzeniem i nie bedzie gral dobrze tylko glosno...

niestety nie mam numeru gg

ale o co chodzi bo szczerze piszac jestem zaskoczony... czy my sie mozemy skas znac? Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...

za 150 - 200 zlotych to Onkyo czy Denona nie dostanie... ale napewno cos wybierzemy

http://www.allegro.pl/item432967098_techni...lot_okazja.html - kiedys mialem ten wzmak i w rocku i metelu sie spisywal. w tej cenie okazja.
Edytowano przez RoRo
PONOWNIE!!! Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...

Arti
Aukcja na wzmak Technics z Twojego linku (SU-A700 z pilotem, klasa AA) trwa jeszcze 3 dni, na razie cena ok. 150zł - i zapewne spokojnie przekroczy 300zł, czyli jednak 2 razy więcej niż PSV zamierza wydać icon_eek.gif

PSV
Poniżej 200zł trafiają się np. w miarę niezłe wzmacniacze JVC, natomiast jak radzą Ci Koledzy - najlepiej dołożyć jeszcze trochę.
Co rozumiesz przez wzmacniacz na 4 kolumny i równocześnie do kina domowego? To już nie będą najtańsze modele (i to raczej ampliunery, nie wzmacniacze).
A o firmowym kinie domowym z możliwością pracy na 2 parach kolumn w tej cenie możesz zapomnieć!
Pozdrawiam

PSV
Cała trójka wzmacnaiczy zaproponowana przez Artiego jest niezłym wyborem.
Tylko jak pisałem wcześniej - zapomnij o firmowym (bo nie polecamy "wynalazków") kinie domowym na 5.1 w cenie 150zł.
Przy okazji - zauważ, że właśnie w Dziale "Kino Domowe" umieściłeś ten wątek icon_eek.gif
Pozdrawiam

Pomyliłem się icon_sad.gif A jeśli chodzi o ten wzmacniacz Onkyo to zastanawiam się nad nim coraz bardziej i chyba wykonam taki zakup ale ciągle myślę icon_wink.gif

PSV
Jak zauważyłeś - temat wzmacniacza stereofonicznego wylądował już na właściwym dziale icon_cool.gif
Natomiast nie napisałeś jeszcze, z jakimi kolumnami to ma grać i na jakiej powierzchni.
A także co rozumiesz pod "mocną muzyką" oraz że "ma grac pod TV i z filmami"...
Pozdrawiam i na dziś kończę nocną sesje - powodzenia! icon_rolleyes.gif

No to zgadujemy 75W i 8Ohm. W tym wypadku bardzo pomogłaby strona www zawierająca opis i zdjęcia kolumn firmy SONY. O ile istnieje

Onkyo jest dobrym wzmakiem i na Twoim miejscu kupilbym wlasnie jego. A co chodzi o glosniki to ile przewidujesz wydac na nie i jakim dysponujesz pomieszczeniem gdzie to bedzie gralo...

Jeszcze przed wyścigiem wpadłem. Tak chyba kupie ten wzmacniacz a mam pokój mam 12 m kwadratowych. Jak obstawiacie Kubice ja że będzie piąty a Massa wygra wyścig.

To czyli mówicie że ten Onkyo to dobry wybór, tez mi się tak wydaje do pokoju co ma 12 m kwadratowych chyba wystarczający sprzęt.

A jeśli chodzi i kolumny podłączyłbym te Sony co mam i jeszcze jakieś dwie bym dokupił tylko jakie, i najlepiej podłogowe w drewnie.

zastanawiam sie caly czas po co ci te cztery kolumny w twoim zestawie zwlaszcza ze pokoj ma 12m!!!! no i caly czas nie wiemy ile chcesz przeznaczyc na zakup kolumn...

nie muszą być 4 mogą być dwie ale nie wiem ile Ohmów maja t moje głośniki i dlatego che kupić 2 nowe chce przeznaczyć gdzieś 80-100 zł.

Chłopie ja nie chce kolumn żeby mi dom rozsadziło wystarczą jakieś max 50 wat.

http://www.allegro.pl/item428048960_sony_6..._dzwiekiem.html

O takie to już maximum jeśli chodzi o moc. Edytowano przez RoRo
PONOWNIE!!! Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować