Skocz do zawartości

Technics, co wy na to?


PSV !!!

Recommended Posts

Cytat

To znaczy ?


ze proponowany Technisc jest juz "wiekowym" urzadzeniem i nie bedzie gral dobrze tylko glosno...

niestety nie mam numeru gg

ale o co chodzi bo szczerze piszac jestem zaskoczony... czy my sie mozemy skas znac? Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 150 - 200 zlotych to Onkyo czy Denona nie dostanie... ale napewno cos wybierzemy

http://www.allegro.pl/item432967098_techni...lot_okazja.html - kiedys mialem ten wzmak i w rocku i metelu sie spisywal. w tej cenie okazja.
Edytowano przez RoRo
PONOWNIE!!! Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti
Aukcja na wzmak Technics z Twojego linku (SU-A700 z pilotem, klasa AA) trwa jeszcze 3 dni, na razie cena ok. 150zł - i zapewne spokojnie przekroczy 300zł, czyli jednak 2 razy więcej niż PSV zamierza wydać icon_eek.gif

PSV
Poniżej 200zł trafiają się np. w miarę niezłe wzmacniacze JVC, natomiast jak radzą Ci Koledzy - najlepiej dołożyć jeszcze trochę.
Co rozumiesz przez wzmacniacz na 4 kolumny i równocześnie do kina domowego? To już nie będą najtańsze modele (i to raczej ampliunery, nie wzmacniacze).
A o firmowym kinie domowym z możliwością pracy na 2 parach kolumn w tej cenie możesz zapomnieć!
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSV
Jak zauważyłeś - temat wzmacniacza stereofonicznego wylądował już na właściwym dziale icon_cool.gif
Natomiast nie napisałeś jeszcze, z jakimi kolumnami to ma grać i na jakiej powierzchni.
A także co rozumiesz pod "mocną muzyką" oraz że "ma grac pod TV i z filmami"...
Pozdrawiam i na dziś kończę nocną sesje - powodzenia! icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja nie chce kolumn żeby mi dom rozsadziło wystarczą jakieś max 50 wat.

http://www.allegro.pl/item428048960_sony_6..._dzwiekiem.html

O takie to już maximum jeśli chodzi o moc. Edytowano przez RoRo
PONOWNIE!!! Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...