Skocz do zawartości

Audio Show 2008


Waldek

Recommended Posts

To może na początek komentarz  icon_wink.gif

Zdjęcie nr 1 - o ile wieża Moona wysokości dorosłego człowieka robiła wrażenie, tak dźwięk IMHO nie bardzo...;

Zdjęcie nr 2 - w tym pokoju poczułem się jak w domu - wreszcie lubuski akcent - kolumny Equilibrium wraz z najtańszą elektroniką... jakby inaczej - Moona;

Zdjęcie nr 3 - pokój Ansae  - jaka grała elektronika - nie wiem - kolumny to oczywiście Spendory;

Zdjęcie nr 4 - kolejny polski gracz na rynku kablarskim - Albedo. O sprzęcie towarzyszącym nie potrafię napisać ani słowa!



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Do Admina .wydaje mi się że limit na zdjęcia jest zbyt mały.Fotki bardzo ożywiają forum i dużo przyjemniej się czyta takie posty.Ja już sto lat temu wykorzystałem swój limit zresztą na relację z zeszłorocznego Audio Show.

A poza tym koledzy dziękuję za fotki ,opisy dla tych co nie byli na wystawie to cenna lektura.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kolejny (choć tylko częściowo) polski akcent - austriacka firma LOG Audio oraz jej bardzo sympatyczny i kompetentny polski przedstawiciel.
No i oczywiście trochę jej sprzętu icon_cool.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



Pozdrawiam
PS. Jak wcześniej było widać - parę zdjęć jest z tych samych ujęć co u Bartka, ale "podobno" byliśmy na tym samym AudioShow. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z odnowionego limitu!

1. Aktywne monitory APS - świetny dźwięk za rozsądne pieniądze!

2. W pokoju Harpia Acoustic - kolumny, Manley Stingray i niebanalna scenografia.

3. 4. RLS Oberon, słynna Delta Studio oraz odtwarzacz Ancient Audio - w sumie fajny dźwięk, z którym mógłby zapoznać się na dłużej. Design odtwarzacza odrobinę w stulu Audiomeci Damnation - piękna rzecz!!!

5. ADAMy w większej ilości oraz pojedyńczy Maciek - niestety załapałem się wyłącznie na granie głośników ściennych  icon_sad.gif

6. Gigawatt, Baltlab, Wadia. A zagadka brzmi - co to za kolumny???

7. Z tym, mimo pokrytej kurzem obudowy, chętnie wyjechałbym z Warszawy  icon_wink.gif

CDN - idę oglądać mój ulubiony serial! Idealny odpoczynek po wyczerpującym treningu siatkówki!

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek
Accuphase - zawsze i wszędzie icon_cool.gif
Tylko żeby jeszcze cena była rozsądna ... icon_cry.gif
Ostatnio był topowy tuner T-109, cena wylicytowana 6200 - nie osiągnęła minimalnej. Teraz ponownie wystawiony na A... , ale już za 6500zł jako "Kup Teraz"...
http://allegro.pl/item477097820_accuphase_t_109v.html

Mam wrażenie, że Spine powiększył nam miejsce na dysku o połowę - sprawdźcie proszę u siebie, bo może mam słabą pamięć ...

Pozdraiwam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nareszcie się doczekaliśmy fotoreportażu na Audio. A pod adresem www.highfidelity.pl można znaleźć recenzje kilku sprzętów wystawianych podczas tegorocznego AS!

M.in. jest recenzja kolumienek, których dźwięk najbardziej mi przypadł do gustu  REFERENCE 3A MM DA CAPO... Znajdziecie ją sami... 


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...