Skocz do zawartości

SuB do onkyo676 i rp260


Marcin Hanisz

Recommended Posts

Witam ponieważ nadchodza swięta zakupocholików BF cyber mondayje i inne ? mozliwe ,że cos można upolować w niższej cenie.Wracając do tematu.

Mam zesta klipsch rp 260/404c/240s. I brak basu mi doskwiera :D

Chce by grał tez w muzyce . Pokój ok 20 mkw. Mam pytanie na temat Klipsch R-112Sw  czy nie beda za duzy ,ewentualnie Klipsch R-110Sw  ? Mama 260 i chyba sa za duże bo bas mam dopiero od 60% a wtedy juz mnie torche przerażaja.Chciałbym by od dołu lekko pykało również. Mam  równiez pytanie ponieważ  z akustyka pewno u mnie nie ciekawie i bas od dołu jest troche rozlazły.Sprobowałem podpiać na dowrot kolumny + do- i o dzwio mam wrazenie ze jest lepiej. Mam walniety amplituner czy ucho :D i głosniki wychylaja sie do przodu przy + na -.

Wracając do suba klipsch Klipsch R-112Sw /Klipsch R-110Sw  ewentualnie rel t 5? 

Edytowano przez Marcin Hanisz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zacznę od subwoofera - jeśli do kina domowego, to proponuję Klipsch R-120SW lub z serii wyższej i lepszej SPL-100. Jeśli także do muzyki, to spójrz na SVS SB-1000. To moim zdaniem najlepsze pozycje do Twojego systemu. Problem z małą ilością basu przy niskich poziomach głośności może wynikać z akustyki pomieszczenia, natomiast nie martwiłbym się, że kolumny są za duże. Dziwna tylko sprawa z odwrotnym podłączeniem +/-, nie powinno tak być. 

Zapraszam na odsłuchy i wyceny do naszego salonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...