Skocz do zawartości

subwoofer pasywny pod stereo


szermac

Recommended Posts

Witam, na poczatku zaznacze ze jestem laikiem w temacie "audio". Pytanie brzmi tak:
Zastanawiam sie jak bedzie lepiej gralo, czy jak teraz podlaczone mam czy 2 sposobem. Posiadam amplituner 2 kanalowy, pierwotnie mialem podlaczone 2 kolumny lewa i prawa i teraz zakupilem subwoofer i podlaczylem go prosto pod amplituner, lecz wiem ze moge podlaczyc tez kolumny do subwoofera i tylko subwoofer pod amplituner. Zastanawaim sie jak bedzie lepiej, domyslam sie ze jak podlacze tym 2 sposobem to bass bedzie szedl w wiekszosci na woofer a srednie i wysokie tony na kolumny... Prosze o jakas podpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia ... rozkrecalem go ale widzialem tylko zwrotnice i 2 glosniki tak mi sie wydaje

A moge to jakos sprawdzic ?? dodalem rysunek jesli to cos da jak subwoofer wyglada od tylu

Edytowano przez RoRo
Proszę korzystać z opcji „EDYTUJ” by uzupełnić swoją wypowiedź – zamiast dodawać kolejne posty...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się nie da - musi być zasilany osobną końcówka ze wzmacniacza, filtr odfiltruje Tobie górną częstotliwość..chyba, że taki już jest
a kolumny i tak będą zasilany końcówkami
na raz wszystkiego nie podłączaj chyba, że masz wyjścia na pasywny sub z osobną końcówka
a Ty masz duzy pokój mało Ci basu czy co ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...