Skocz do zawartości

Black Friday - Czarny piątek promocje 23.11.2018


Kubakk

Recommended Posts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku zrobiłem Black friday. I później dostałem ochrzan od kolegów z firmy. :)

a co tam.

 

2 godziny temu, tomaz75 napisał:

 https://www.q21.pl/cambridge-audio-dacmagic-100.html Prosze szanujmy się.Czy on kiedykolwiek tyle kosztował.?

Tak koledzy mają jakąś dziwną manie pokazywania cen początkowych oryginalnych. Mimo że cena tego produktu wyjściowo wynosi teraz 659 zł. 

Tyle on kosztował parę dobrych lat temu. Ze 6:) 

Ale widzę że wszystkie produkty tak mają. Pewnie chodzi o to aby różnica była większa. A czy jest już prawdziwą to nie ma znaczenia.:)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Ja w zeszłym roku zrobiłem Black friday. I później dostałem ochrzan od kolegów z firmy. :)

a co tam.

 

Tak koledzy mają jakąś dziwną manie pokazywania cen początkowych oryginalnych. Mimo że cena tego produktu wyjściowo wynosi teraz 659 zł. 

Tyle on kosztował parę dobrych lat temu. Ze 6:) 

Ale widzę że wszystkie produkty tak mają. Pewnie chodzi o to aby różnica była większa. A czy jest już prawdziwą to nie ma znaczenia.:)

Piotr

Oj Piotrek, specjalnie dla Ciebie zmieniliśmy cenę starą. A pokazywanie cen starych wynika z pobierania u nas cen z systemu, a cena tzw. pierwotna w systemie to pierwsza cena, w jakiej urządzenie było sprzedawane. Naprawdę nie doszukuj się tu jakiś podstępnych działań z naszej strony.

4 godziny temu, Trukas napisał:

Moim zdanie lepiej Heco Aurora, a model 700 lub 1000 zależy od wielkości Twojego salonu. Jeśli masz salon nie większy niż 28-30m2, pozostań przy modelu Aurora 700.

Zapraszam do nas na odsłuchy i wyceny czarnopiątkowe, w zestawie będzie na pewno atrakcyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dobrze jest. 

Podeszliście fajnie do sprawy. Ja moich nie przekonałem w tym roku. :(

2 godziny temu, MariuszZ napisał:

Wczoraj Elac debut B 6.2 na Amazonie był za 150 euro za parę ... szybko znikło ale takie promo rozumiem ;)

Za 650 zł to faktycznie nieprawdopodobna okazja. Może się ktoś machnął. Bo szczerze to już aż za dobrze wygląda. Na prawdę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubakk pochwal się coś sobie sprawił, jeśli nie tajemnica.  Kojarzę , że masz/miałeś Onkyo 676 ? ... też mam chomika na zakupy ale jeszcze nie wiem na co konkretnie hehe ale jakby była super okazja to cokolwiek biorę ;)

3 godziny temu, S4Home napisał:

Za 650 zł to faktycznie nieprawdopodobna okazja.

Było bo obserwowałem czy będą promocje na tego elaca lub Polka rti A3. Teraz na razie kolumny to drugi plan. Szukam wzmaka dobrego w super promocji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej palmowy zamiast słonecznikowego w czipsach produkowanych na rynek polski.Mniejsza ilość enzymów w proszku wiodącego producenta także produkowanego na Polskę. Cały czas jesteśmy postrzegani jak zaścianek Europy,konsument gorszego sortu. Tam wszędzie też zawiódł system.

Edytowano przez tomaz75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie czailem na serwer UPnP Qnap’a w czwartek cenę 729,99 , mówię poczekam i zobaczę co jutro - wczorajsza 779,99.

A na Twitter’ze gość załączył post „ Black Friday Srayday” pokazał jak od 3 tygodni z BNP Paribas dostawał informacje sms’em o promocji na kredyt 9,95% RRSO a w czwartek dostał że nowa promocja Black Friday 10,45% ? Polska rzeczywistość ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...