Skocz do zawartości

Zestaw


PSV !!!

Recommended Posts

Dzień Dobry wszystkim może mnie pamiętacie z tematu : Technics co wy na to ? I wszystko wyglądało to tak że jak najtaniej i jak najlepiej ale tak się nie dało trudno wam było mi coś doradzić. A więc u mnie sprawa się troszeczkę zmieniła bo będę miał na sprzęt około 2 tys złoty około styczeń - luty 2009 ;]

Chciałbym się wstępnie trochę dowiedzieć. A mianowicie jak będzie mój sprzęt wyglądał za taka sumę. Odrazu powiem że sprzęt będzie się składał z Wzmacniacza, Tunera Radiowego (Często słucham, nieraz cały dzień) i Odtwarzacza CD. Zamieszczę tutaj zdjęcia mojego pokoju bo nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z głośnikiami. Chciałbym się dowiedzieć jak wy widzicie ten zestaw.




Pokój ma wymiary 3x4.

Zapomniałbym, sprzęt ma służyć do słuchania muzyki (głownie rock funk), nagłaśniania Telewizji i komputera.

Proszę o szybką pomoc icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim "zagraconym" pomieszczeniu to najlepiej sluchawki, a jesli koniecznie glosniki to monitory bliskiego pola. Mozna tez sprobowac z tradycyjnymi konstrukcjami - maly monitor z obudowa zamknieta lub basrefleks z przodu.

Proponowany przeze mnie rozklad budzetu na sprzet uzywany:
1000zl glosniki
600zl wzmacniacz
250zl CD
150zl Tuner

Musisz sie jednak pogodzic z tym, ze w tym pokoju, przy takim ustawieniu - ciezko bedzie Tobie uzyskac prawidlowe stereo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...