Skocz do zawartości

Tanie KD


Math

Recommended Posts

Witam.
Dawno mnie tu nie było icon_wink.gif.
Znów przystępuje do tematu taniego KD. Po pierwsze mam bardzo mały budżet. Miejsca też nie jest zbyt dużo. Kino będzie wykorzystywane w 60-70% muzyki i gier, reszta czyli 30-40% do oglądania TV i rożnych filmów. Chciałbym, żeby kolumny były miłe dla ucha i żeby wydawały troszkę bassów ;]. Wynalazłem coś takiego :
http://www.allegro.pl/item436350790_zestaw...00_polecam.html
Kolumny są chyba całkiem niezłe jak za taką cenę, lecz fronty musiałyby stać z tyłu. Jeszcze jednym rozwiązaniem mogłyby być głośniki komputerowe Mode Com MC-5050, nie kosztują zbyt dużo, ale z tego co wiem żadne głośniczki komputerowe nie będą tak grały jak kino domowe choć mogę się mylić. Co o tym sądzicie ?

P.S. Pokój, w którym to będzie stało:
http://img261.imageshack.us/my.php?image=17568034ln5.jpg

(Wrzuciłem sam link, bo wyskakiwało o niedopuszczalnych tagach w stronach dynamicznych)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Te Modecomy to są tylko głośniczki komputerowe, ale z tego co widziałem zbierają niezłe recenzje icon_wink.gif.
Zastanawiałem się nad nimi, ponieważ są tanie a nie mam za dużo środków na wydanie. Co byście zaproponowali z ampli i wstępnie kolumn frontowych ?
Niestety, wszystko musi zajmować mało miejsca, kolumny muszą być wąskie(w tym wypadku podłogówki musiałyby stać z tyłu) lub podstawkowe.

Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz mały budżet, to nie pchałbym się w kino domowe... No chyba że się uparłeś, i nikt Ci tego z głowy nie wybije...
Może wystarczy Ci zestaw amplituner + monitorki?

Ja w moim pokoju o metrażu ok 15m^2 zastosowałem stereo - amplituner sony + magnaty 880 (które zresztą dzisiaj sprzedałem) i sprzęt grał rewelacyjnie!
http://allegro.pl/item439634351_amplituner...y_str_d265.html - Zobacz, może Cię zainteresuje.

Celowałbym w Tannoy M1 - mnóstwo krąży po allegro, łatwo upolować jakieś dobre używane kąski w rewelacyjnej cenie icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze wzmaka Unitry, ale narazie używam wieży Philipsa. Pomysł o ampli stereo jest całkiem dobry. Czy wystarczyłoby to do oglądania filmów choć nie będzie to kd? (Wieża Philipsa FW-M37 jest na pewno za słaba ;] ). Do tych Tannoy'ów byłby potrzebny jakiś sub ? M1 są troszkę za szerokie, ale stałyby pewnie na kolcach na podłodze. Szkoda też, żę maja br z tyłu. Zależy mi też na sprzęcie bezawaryjnym, mam nadzieję że ten Soniak spełnia te wymagania icon_wink.gif.

Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...