Skocz do zawartości

Za mało basu nad326bee + Heco aurora 700


Michalek1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

6 minut temu, 1Ender napisał:

@Kubakk

A co to ma do rzeczy? Nie wiedziałem że sprzęt audio kupuje się na kilogramy ?

Mnie to kompletnie nie interesuje ? Dla mnie liczy się to jak gra. I że zbudowany jest z dobrych podzespołów. 

Znajdź sobie Luxman lv-117

Pozdrawiam 

https://www.hifiengine.com/manual_library/luxman/lv-117.shtml

15,7kg , nad 326bee 7kg - masa robi różnice ;)  zazwyczaj lepsze trafa więcej ważą ,a od nich wiele zależy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Słaby bas, bo słaby wzmacniacz. Mam c326bee od 3 lat i nie jestem zadowolony z tego klocka, właśnie z powodu braku niskiego basu. Ten wzmacniacz nie ma go w ogóle, przez co dźwięk jest słaby i jałowy jak z kuchennego radyjka. Wystarczy, że pożyczę od syna Cambridge Audio a1 i od razu szyby się trzęsą. Basik niski, pięknie mruczy a i wysokie zdecydowanie lepsze niż w c326. Także ten Nad to bardzo mocno przereklamowany sprzęt. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2018 o 15:08, Nowy123 napisał:

Ja mam problem odwrotny tzn.mam w tych kolumnach za dużo basu ale z innymi wzmacniaczami. Najlepszy bas był z połaczenia auror z nad c356bee. Testowalem yamahe 803d - bas dudnił, cxa80 - jest lepiej ale dalej zadudni, teraz czekam na magnata mr780 i zobaczymy jak nie to wracam do 356. Trzeba było wypożyczyć tak jak ja i miałbyś mniej problemów.

ja mam yamahe 803 z Heco 700 i wcale nie ma za dużo basu, wręcz myślę nad subem rela, żeby spotęgować głębie dźwięku przy cichych i średnich odsłuchach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Subwoofer napisał:

ja mam yamahe 803 z Heco 700 i wcale nie ma za dużo basu, wręcz myślę nad subem rela, żeby spotęgować głębie dźwięku przy cichych i średnich odsłuchach.

 

Źle mnie zrozumiałeś, basu nie było za dużo, wręcz było go za mało, tylko był bardzo szybki i krótki i dlatego zdażało mu sie zadudnić, dla kogoś innego ta punktowosć to zaleta, dla mnie i moich warunków akustycznych to wada. Teraz bas jest miększy i nie odbija się od ścian przez co brak dudnienia. W moich warunkach yamaszka zagrała z heco strasznie słabo a szkoda bo sprzęt ogólnie fajny.

W obecnej konfiguracji nie mam niedosytu basu, schodzi bardzo nisko i co zaskakujące jest słyszalny juz przy niskich poziomach głośnosci a wraz ze wzrostem głośności staje się jakby bardziej sprężysty i nie zakłóca reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...