Skocz do zawartości

Stojak na słuchawki, czy szkodzi?


Recommended Posts

Na pewno po jakimś czasie nieużywania naprężenia mogą dać się we znaki gąbkom.

Myślę jednak, że naprawdę długo musiałyby tak wisieć bez zdejmowania.

Bardzo ładny stojak, cieszy oko. Lepsza połowa pewnie też zadowolona :)

Ja kupiłem do AKG Q701 i Sennheiser HD600 BLUELOUNGE POSTO

stojak.png.6402cada6d4197f6a29c4d29d8a66db1.png

Tak na marginesie te Twoje to Grado? Jaki model? Myślałem żeby sobie sprawić do kolekcji model 325 ale nie wiem jak wypada w porównaniu z moimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma co dawać się zwariować, gąbki i tak co jakis czas trzeba wymieniać choćby ze względów higienicznych. Ja tak przynajmniej robię. A stojak wyglada super, bardzo gustowne urządzonko ? nadaje się do eleganckiego odsluchowego wnętrza

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stojaka to na Allegro są różne kolory wybarwienia drewna - jakościowo super mogę polecić. Cena bardzo przystępna. Odkształcenie gąbek hmm trzeba ściągać słuchawki i słuchać często to się nie odkształcą a poważnie gąbki to 50 zł więc dam radę. Boje się bardziej o pałąk żeby nie sflaczał.

Tak słuchawki to Grado Professional PS500 ale już po zakupie porównywałem z SR325 kolegi podłączone do wzmaka słuchawkowego musical fidelity klasy A i ... Różnica jak dla mnie jest minimalna / subtelna na granicy mojego słuchu więc nie warto wg mnie bo cena dwa razy większa.
Co do Grado mogę ci powiedzieć jedno wyglądają jak stare studyjne vintage z lat 50-60 a grają tak że szok. Odstawisz w kąt swoje stare. No chyba że wygląd ma dla ciebie duże znaczenie to nie kupuj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2018 o 17:40, MarcinBest napisał:

Co do Grado mogę ci powiedzieć jedno wyglądają jak stare studyjne vintage z lat 50-60 a grają tak że szok. Odstawisz w kąt swoje stare. No chyba że wygląd ma dla ciebie duże znaczenie to nie kupuj.


No właśnie wygląd trochę mnie zniechęcał no i zarówno Senki jak i AKG są bardzo wygodne. Raz miałem na krótko w salonie założone 325 i byłem zaskoczony  tym, że świetnie się dopasowują. Niestety nie miałem okazji posłuchać i porównać z moimi. Oj dałeś mi do myślenia :)

Edytowano przez Marek Jankowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Marek Jankowski napisał:

Niestety. Jestem z pokrytego smogiem G. Śląska :) Ale dziękuję za zaproszenie.

Smogu ci u nas dostatek. będziesz się czuł jak w domu. :( 

jeśli Ci będą Grado chodziły po głowie to szukaj używanych za 1/2 ceny + koszt wymiany gąbęk - ca 60 zł - i ja nowe 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎03‎.‎12‎.‎2018 o 10:04, Marek Jankowski napisał:

Jest albo była oferta ale coś długo była:

https://allegro.pl/oferta/grado-sr325e-7625984342

znalazłem takie porównanie :

https://www.head-fi.org/threads/huge-comparison-of-almost-all-grado-headphones-post-your-own-comparisons-here-thanks-giogio.808325/

bo profesjonalnie zrobione i szczegółowo opisane. myślę, że to kompendium wiedzy dla zainteresowanych Grado.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Porównałem Grado PS500 z Audeze LCD-2
Opisałem w innym wątku. Jak dla mnie Grado znacznie lepsze. Dobrze że nie kupiłem Audeze

Stojak po paru miesiącach jest ok. Nie widać żeby gąbki się odkształcały. Mogę polecić bo nawet jeśli .... Kiedyś ... To nowe 60 zł i po sprawie

M..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

wood_headphone_stand_charger_walnut_1a_7

Używam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z niego, jakość wykonania 10/10 a że jestem miłośnikiem mebli z dębu ten stojak idealnie pasuje do  wystroju mojego biura. Dodatkowym plusem jest wbudowana ładowarka indukcyjna w podstawie :) Dla zainteresowanych link do sklepu https://pl.discarve.com/produkty/Stojak-na-słuchawki-z-bezprzewodową-ładowarką-Orzech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...