Skocz do zawartości

[Zlecę] Odświeżenie amplitunera Kenwood KR-4070


Mariusz Małaszuk

Recommended Posts

Sprawa dotyczy wyżej wymienionego amplitunera. Posiadam 2 sztuki tego sprzętu. Jeden jest można powiedzieć w dobrym stanie ale czasami jeden z głośników gra ciszej jak przekręcę pokrętłem od załączania. Jaki byłby koszt odświeżenia tego Kenwooda? Drugi Kenwood jest uszkodzony. Gra tylko jeden kanał a przez drugi kanał idzie stałe napięcie i z głośnika wydobywa się buczenie. Kiedyś wpadła mi śrubka do środka na płytkę i zrobiła zwarcie. A płytka z radia jest zalana tuszem od drukarki. Myślałem też nad opcją żeby z tych dwóch zrobić jeden mocniejszy (bo to tylko 2x 40W ale ma zajebisty dźwięk i gra super z głośnikami Yamaha ns-777) nie wiem czy się da. Elektronikiem nie jestem ale jakieś podstawowe pojęcia znam. Da się wsadzić zasilacz z tego uszkodzonego i powymieniać parę elementów? Jest to możliwe i jakie by to były koszta? Kto by się podjął tej roboty? Najlepiej z południa Polski. Okolice Chorzowa lub Namysłowa i pomiedzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...