Skocz do zawartości

Duzy salon a głosniki wiszace!!!!!!!!!!!!!!


Wesolymaniek

Recommended Posts

Witam wszystkich i prosze Was o rade bo mam zagwozdke a mianowicie przy budowie domu zostawilem w salonie kable pod głosniki scienne. moj salon jest troszke nietypowy bo jest do nowa dobudówka do istniejace domu , jest wysoki i sufit nie jest prosty poniewaz nie mam nad nim pietra a sufit to jednoczesnie dach spadzisty wymiary salonu to 4 m szerokosc i 6,5 dlugi ale nie jest prostokatem bo jeden rog zabiera wiatrolap wiec kable glosnikowe sa w odleglosci  4,5 m od sciany glownej czyli tam gdzie np tv. wysokosc wypuszczonych kabli gło. ok 3m nad panelami podlog. wysokosc sufitu w najwyzszej czesci ok 4 m . teraz moje pytanko jakie glosniki kolumny proponujecie  bo nie wiem jeszcze czy isc w strone kina domowego podpietego pod 65 calowy tv czy bardziej w strone zestawu stereo . choc nadmienie ze kiedys mialem w salonie wieze pionierr i kolumny altus 110 ale po wymianie mebli braklo miejsca na kolumny i dumam jak to rozwiazac aby miec czasem fajna muzyke ale tez zmiescic to wszystko a żona niechce duzych kolumn .......sytuacja bez wyjscia czy macie jakis pomysl? bardzo chetnie poczytam Wasze propozycje aha o pieniadzach jesczcze nie myslalaem bo nie wiem czy wogole mozna to jakos sensownie polaczyc. pozdrawiam serdecznie Mariusz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...