Skocz do zawartości

musiccast - amplituner yamaha rx v485 konfiguracja


barteb

Recommended Posts

Proszę o pomoc w konfiguracji ampli yamaha rx v485 i musiccast.

W przypadku gdy ampli i android chodzą po tej samej sieci wifi wszystko gra. Problem pojawił się w momencie podpięcia ampli bezpośrednio po kablu /chciałem wzmocnić sygnał.

Zmieniłem ustawienia ampli na wired - jest internet, radio internetowe gra. W takim wypadku ampli tworzy własną sieć wifi "musicastsetup", android widzi sieć, łączę się z nią ALE mam od razu komunikat "połączono (brak dostępu do internetu)" /zdjęcie 1/. W rezultacie aplikacja musiccast nie widzi tej sieci "musiccastsetup", więc nie mogę jej wybrać z listy sieci wifi /zdjęcie 2/, więc nie łączy się i wyskakuje błąd połączenia /zdjęcie 3/.

Czy ktoś mógłby pomóc, wskazać gdzie popełniam błąd ?

Z góry dziękuję za pomoc

zdjecie 1.JPG

zdjecie 2.JPG

zdjecie 3.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

tez mialem podobny problem z 1070 i u mnie problemem bylo to ze mialem 2 rutery z jednego szedl sygnal wifi z 2 po kablu i to sie gryzlo czyli np jak amplituner mialem podpiety z rutera po kablu to nie moglem sterowac przez musiccasta po wifi bo juz to byl inny ruter

wiec wywalilem swoj prywatny ruter zostajac przy tym ruterze co dostalem z neta i z niego poszedlem kablem do amplitunera i z niego mam wifi na telefonie i wszystko juz dziala ok cale sterowanie amplitunera wraz z musiccastem i av controlerem  mam w telefonie z lista stacji i pelnym sterowaniem

czyli u mnie powodem konfliktu byly 2 rutery

pozdrawiam Tadek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...