Skocz do zawartości

Reputacja?


Wolf Son

Recommended Posts

Wolfi, co chciałbyś konkretne wiedzieć? Jaka ocenę otrzymałeś (i tak to sukces, że przy 4. postach zostałeś zauważony...)? Czy czemu to służy? Ja się przeciwko ocenianiu w taki czy inny sposób buntowałem, ale widać bezskutecznie... Skoro już jest to... Nawet je wypróbowałem na sobie i Pboczku bodaj. Nawet nie sprawdzam co mi ktoś (i kto) wlepił. Skoro ta kogoś bawi to niech ocenia... Te minki ukrywają się pod ikoną niebieskiego serca, jeśli chcesz je używać. Opis kolo minki wyjaśnia co ona przedstawia....

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Ty nie z tych co tu "łażą" po tzw "reputację"... W każdym razie, mnie to "wisi"... (mnie osobiście, a nie to co Tobie wlepią...)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wolfi, co chciałbyś konkretne wiedzieć? Jaka ocenę otrzymałeś (i tak to sukces, że przy 4. postach zostałeś zauważony...)? Czy czemu to służy? Ja się przeciwko ocenianiu w taki czy inny sposób buntowałem, ale widać bezskutecznie... Skoro już jest to... Nawet je wypróbowałem na sobie i Pboczku bodaj. Nawet nie sprawdzam co mi ktoś (i kto) wlepił. Skoro ta kogoś bawi to niech ocenia... Te minki ukrywają się pod ikoną niebieskiego serca, jeśli chcesz je używać. Opis kolo minki wyjaśnia co ona przedstawia....


Jakieś to takie mało czytelne jest - a na Tapatalk to już w ogóle nie wiadomo o co chodzi.

A co do samej możliwości oceniania, to plusy tak - to moim zdaniem fajne jest. Ale minusy absolutnie nie, ponieważ to nie o to chodzi aby komuś dokopać w tak trywialny sposób - użyjmy słowa, a nie jakiegoś tam minusa

Że posłużę się anegdotą, czy wręcz cytatem:

- Inteligencja, wypierdalać!
- Nie wiem jak państwo, ale ja wypierdalam.

Moderatorów prosiłbym o odpuszczenie, bo to naprawdę oddaje istotę naszego hobby też
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiara czyni cuda, więc należy wierzyć, że i tym razem wiara Pani Administrator sprawi, że i ten cud się ziści.

Ja muszę się przyznać, że skoro od wstępu jestem źle nastawiony do oceniania kogokolwiek na forum to po prostu nie dość, że nie oceniam w ogóle to i nie sprawdzam kto mi coś tam sprezentował.  (teraz mam np 13 plusików, co uważam za pechową sytuację)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf...
Sensowną dla bezsensownego?
Jak długo jeszcze będzie trzeba tolerować Twoje złośliwostki?! Naprawdę... Ja przynajmniej mam tego już dość. Powinieneś dać sobie już dawno spokój z tym nagminnym "wchrzanianiem się" w nie swoje sprawy. Odpowiedź Pani Administrator była do mnie skierowana, a nie do Ciebie. Wróć na AS, tam zapewne lepiej się zrealizujesz.
Pozdrawiam, licząc że "pogadasz sobie" na innym raczej forum, WP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Administrator,
nie wiem jakie są możliwości kontroli IP użytkowników w ramach forum, ale zautomatyzowanie kontroli tego typu mogłaby nas uchronić od ciągłego zgadywania z kim mamy do czynienia.
Pozdrawiam, WP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nie ma żadnej linii obrony, poza własnym wyczuciem? Szkoda, ale po "niuansach ich rozpoznamy", bo przecież audiofilskie praktykowanie daje nam takie możliwości.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem o tym póki Ola nie wykasowała postów ;)

Charakter trudno zmienić , i da się poznać po sposobie pisania. Poziom dyskusji czy plusowanie z alter-kont jest mi znany z innych for , tyczył to zazwyczaj określonej grupy osób zazwyczaj młodych , czy też nie dojrzałych emocjonalnie. Chcieli być "fajni" przynajmniej na forum ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubakk napisał:

Dlatego wspominałem o zakładaniu kont by sobie plusiki dawać :P 

Ano... Rzeczywiście "+" są łakomym kąskiem.... Ale tylko dla tych co to próżnością się wykazują, a dla innych nie znaczą zbyt wiele.

P.S. Napisaliśmy jednako i równocześnie.

Pozdrawiam Ciebie, WP

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli normalnie podejdziemy do kwestii dawania sobie "+" to ma to sens. Jeśli będzie to wyglądać jak dawniej (kolegów już nie ma) dawali sobie wzjamenie plusy za każdą odpowiedź to faktycznie to nie ma sensu.

Aczkolwiek dziwnym trafem widzę że na audio stereo działa teraz ten sam silnik co tutaj. Zarówno pisanie, jak i moderowanie, wygląd i plusowsnie.

Zatem audio wyznaczyło pewien trend w tej kwestii. 

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...