Skocz do zawartości
Wolf Son

Reputacja?

Recommended Posts

Jestem przeciwny plusikom. Kiedys i teraz. 

W koncu Wolfson dostal bana. Szkoda, że nie mozna banować na podstawie poszlak ;). Od dawna bylo wiadomo, ze to J23 ale dowodów nie było :).

• Like 1

Ja już widzę "plusowanie" by wesprzeć kogoś w wojence aniżeli by docenić kogoś za pomoc ;) także cóż , przedszkole :P 

A jak się w ogóle te plusy daje? Ktoś je daje, czy samo wskakuje po napisaniu iluś tam postów? Bo ja mam chyba trzy plusy i nie mam pojęcia skąd się wzięły 😕

2 godziny temu, Arturas napisał:

A jak się w ogóle te plusy daje? Ktoś je daje, czy samo wskakuje po napisaniu iluś tam postów? Bo ja mam chyba trzy plusy i nie mam pojęcia skąd się wzięły 😕

arturas.jpg

jak naciśniesz na nie to pokaże za co :P masz po prawej przy każdym poście serce i tam wybierasz co i jak

Serce powiadasz? Ostatnio mnie kąsałeś jak Komar krew wypijałeś, albo jak nietoperz czyli Batman 🙂 minusa chce Ci dać, jak to zrobić? 🙂

Trochę OT ale widzę że Audiostereo zastosowało ten sam silnik co jest na tym forum i pluski także się pojawiły.

Przestrzegam jednak!

Jest tam moderator który ma 2000 postów a 5000 plusików!! Z czego przy żadnym jego poście nie widziałem realnego plusa.

Yyyyyyy :/ chciało by się rzec czy niektóry dostają pewną grupę plusików na start. Pomysł dobry, ale przepraszam wykonanie znowu typowo Polskie - Januszowanie :/

Piotr

Wlasnie dlatego jestem przeciwnikiem plusikow. Za chwile będą wasnie dlaczego on dostal, a nie ja. Jak ktos ma plusik to jest lepszy? Nieprzespana noc bo nie ma plusika? Dzien bez plusika dniem straconym...

Przypomina mi to trochę rozmowę jaka slyszałem w szkole jak byłem na wywiadowce u corki. Dzieciaki już nie akceptują samych siebie bez lajkow...

Co gorsza , zauważyłem "plusikowanie" postów gdzie ktoś kogoś , czy czyjeś poglądy wyśmiewał ;)  takie wiecie "plna podporu" by kogoś zgnoić

Bo wyśmiewasz tym serduszkiem a po prostu plus się wtedy sam pojawia :/

A tu o czym mówiłem:

obraz.png.86d8b5a0360f094a1f92e2a8986cc3f8.png

No i ufaj tu człowieku moderacji :/ Przykre.

Dobrze że u nas na Audio to jakoś działa. Mówię o moderacji. RoRo i Ola trzymają poziom

obraz.png

boszsz a jakie to ma znaczenie kto ile ma plusików ?

Ale faktem jest że dla niektórych widać ma znaczenie  ;)

Skasować

Zróbmy tak.... zobaczymy czy bardzo będziemy tęsknic, czy nie będziemy?

4 godziny temu, S4Home napisał:

Bo wyśmiewasz tym serduszkiem a po prostu plus się wtedy sam pojawia :/

A tu o czym mówiłem:

obraz.png.86d8b5a0360f094a1f92e2a8986cc3f8.png

No i ufaj tu człowieku moderacji :/ Przykre.

Dobrze że u nas na Audio to jakoś działa. Mówię o moderacji. RoRo i Ola trzymają poziom

obraz.png

Eee! podam lepszy przykład

1127.JPG

Hahaha hahaha! Też moderator?

No mnie trochę cieszy że mam więcej niż q21 :) i to zasłużonych :) hahahahahah. 

Więc mówię nie usuwać. Mimo że to nie poważne :)

Piotr

Tak wygląda plusikowanie w kółku wzajemnej adoracji , Kraft , Fafniak itd. wzajemnie , często z dupy byle tylko np. wyśmiać coś w dziale audiofilskim ... także ten :D eh żenua

aaa.jpg

• Like 1

6 minut temu, Kubakk napisał:

często z dupy

A widzisz :)  a ja z przyjemnością dam ci za to plusika - poczujesz się lepiej i może wreszcie sprawdzisz jakie poziomy masz na wyjściach zamiast głosić dziwne teorie :D

Dnia 9.01.2019 o 19:07, S4Home napisał:

No mnie trochę cieszy że mam więcej niż q21 :) i to zasłużonych :) hahahahahah.

S4Home
W odniesieniu do Q21 masz również ... zaliczonego "bana" 😞  Oraz sporo upomnień.
Więc się tak nie ciesz.  🤣 Bo wprowadzimy "minusy za ortografię" i będziesz pewnie szedł na rekord 🤬

Zaś wg mnie "reputację" można sobie darować.

Poza tym jak widzę posty niektórych (głównie nowych, ale nie tylko ...) użytkowników, to już totalna porażka: albo OT, albo krótkie i nic nie wnoszące (cudem 2 zdania sklecone w jakąś całość ). Jest taki wątek na naszym Forum "Jak ilość zastępuje jakość" i można go sobie poczytać.
Utworzył go Bert ponad 11 lat temu i niestety nadal jest aktualny - a właściwie to jest coraz bardziej aktualny i na czasie. Po półtora roku od ostatniego wpisu warto ten wątek ożywić...

Pozdrawiam

A oni nie mieli jeszcze? To tak prowizorycznie im a co ! 

:)

Piotr

10 godzin temu, RoRo napisał:

Poza tym jak widzę posty niektórych (głównie nowych, ale nie tylko ...) użytkowników, to już totalna porażka: albo OT, albo krótkie i nic nie wnoszące (cudem 2 zdania sklecone w jakąś całość )

Czuję się zawstydzony ... jakby to o mnie było ale pewnie i wielu tak się poczuło. Wychodzi na to, że każdemu można łatkę przypiąć. Z drugiej strony forum żyje, bo gdyby liczyć tylko na porady super doświadczonych audiofilów lub speców od techniki audio (pomijając branżę bo to ich chleb, a czasami tylko hobby) to byłoby nudnawo, a tak są emocje, jest fun i czasami nawet "gwnbrz" wnosi ciekawe spostrzeżenia do danego zagadnienia. Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się