Skocz do zawartości

Reputacja?


Wolf Son

Recommended Posts

2 godziny temu, Arturas napisał:

A jak się w ogóle te plusy daje? Ktoś je daje, czy samo wskakuje po napisaniu iluś tam postów? Bo ja mam chyba trzy plusy i nie mam pojęcia skąd się wzięły ?

arturas.jpg

jak naciśniesz na nie to pokaże za co :P masz po prawej przy każdym poście serce i tam wybierasz co i jak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Trochę OT ale widzę że Audiostereo zastosowało ten sam silnik co jest na tym forum i pluski także się pojawiły.

Przestrzegam jednak!

Jest tam moderator który ma 2000 postów a 5000 plusików!! Z czego przy żadnym jego poście nie widziałem realnego plusa.

Yyyyyyy :/ chciało by się rzec czy niektóry dostają pewną grupę plusików na start. Pomysł dobry, ale przepraszam wykonanie znowu typowo Polskie - Januszowanie :/

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego jestem przeciwnikiem plusikow. Za chwile będą wasnie dlaczego on dostal, a nie ja. Jak ktos ma plusik to jest lepszy? Nieprzespana noc bo nie ma plusika? Dzien bez plusika dniem straconym...

Przypomina mi to trochę rozmowę jaka slyszałem w szkole jak byłem na wywiadowce u corki. Dzieciaki już nie akceptują samych siebie bez lajkow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy tak.... zobaczymy czy bardzo będziemy tęsknic, czy nie będziemy?

4 godziny temu, S4Home napisał:

Bo wyśmiewasz tym serduszkiem a po prostu plus się wtedy sam pojawia :/

A tu o czym mówiłem:

obraz.png.86d8b5a0360f094a1f92e2a8986cc3f8.png

No i ufaj tu człowieku moderacji :/ Przykre.

Dobrze że u nas na Audio to jakoś działa. Mówię o moderacji. RoRo i Ola trzymają poziom

 

obraz.png

Eee! podam lepszy przykład

 

1127.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2019 o 19:07, S4Home napisał:

No mnie trochę cieszy że mam więcej niż q21 :) i to zasłużonych :) hahahahahah.

S4Home
W odniesieniu do Q21 masz również ... zaliczonego "bana" ?  Oraz sporo upomnień.
Więc się tak nie ciesz.  ? Bo wprowadzimy "minusy za ortografię" i będziesz pewnie szedł na rekord ?

Zaś wg mnie "reputację" można sobie darować.

Poza tym jak widzę posty niektórych (głównie nowych, ale nie tylko ...) użytkowników, to już totalna porażka: albo OT, albo krótkie i nic nie wnoszące (cudem 2 zdania sklecone w jakąś całość ). Jest taki wątek na naszym Forum "Jak ilość zastępuje jakość" i można go sobie poczytać.
Utworzył go Bert ponad 11 lat temu i niestety nadal jest aktualny - a właściwie to jest coraz bardziej aktualny i na czasie. Po półtora roku od ostatniego wpisu warto ten wątek ożywić...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RoRo napisał:

Poza tym jak widzę posty niektórych (głównie nowych, ale nie tylko ...) użytkowników, to już totalna porażka: albo OT, albo krótkie i nic nie wnoszące (cudem 2 zdania sklecone w jakąś całość )

Czuję się zawstydzony ... jakby to o mnie było ale pewnie i wielu tak się poczuło. Wychodzi na to, że każdemu można łatkę przypiąć. Z drugiej strony forum żyje, bo gdyby liczyć tylko na porady super doświadczonych audiofilów lub speców od techniki audio (pomijając branżę bo to ich chleb, a czasami tylko hobby) to byłoby nudnawo, a tak są emocje, jest fun i czasami nawet "gwnbrz" wnosi ciekawe spostrzeżenia do danego zagadnienia. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...