Skocz do zawartości

Subwoofer do stereo


kaczer

Recommended Posts

Jeśli nie brakuje Ci basu, to subwoofera nie kupuj. Jeśli jednak lubisz najniższe częstotliwości, a obecny zestaw nie do końca Cię w tej kwestii satysfakcjonuje, pomyśl o dobrym subwoofera. Niestety niczego dobrego do muzyki w podanym przedziale cenowym nie kupisz, musisz troszeczkę zwiększyć budżet. Moja propozycja to SVS SB-1000. Szybki, dokładny i bardzo mocny subwoofer w wersji zamkniętej.

Zapraszam na odsłuchy, także wypożyczenia do sprawdzenia w Twoim systemie oraz wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie muszę przemyśleć czy zakup suba jest koniecznością, a nie tylko chęcią jego posiadania. Polecany SVS SB-1000 można kupić od 1900zł np. w Bydgoszczy. Natrafiłem też na kilka innych subów, niestety części z nich chyba nie ma już w ofertach. Tutaj zapytam o Rel T5, Tannoy TS 300, KEF PSW3000, Kef PSW2500.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale nadal nie wiemy co w domu u ciebie? Czy tam jest potrzebny?

Dnia 1.12.2018 o 22:47, kaczer napisał:

Widziałem i słuchałem dziś SVS SB-1000. Po pierwsze to zbyt mocne (sąsiedzi by mnie zlinczowali), a po drugie ... chyba miałem mylne wyobrażenie co do subwooferów. To bardziej "pierdziało" niż grało. Pozostanę jednak przy dwóch podłogowych kolumnach.

Tak na marginesie powinieneś posłuchać innego suba. SVS nie nadaje się do muzyki. Był już o tym temat. Nie ma startu do RELa czy Velodyne. To suby kinowe.

Ale to tak na marginesie. Zostań przy stereo.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...