Skocz do zawartości

Cyrus one vs Advance Acoustic xi-75


mlodydg

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Miałem przyjemność dzisiaj odsłuchać Rege niestety bez możliwość konfrontacji z Cyrus-em wiec nijak nie mogę ich porównać ze soba.

Rega moim zdaniem bardzo szczegółowa, spokojna ale raczej bez power-a

Przez chwile mogłem również posłuchać Atoll-a in100se i odniosłem wrażenie, że w dłuższym odsłuchu mógłby być męczący choć miał moc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2018 o 06:46, S4Home napisał:

To prawda Cyrusa trzeba lubić i akceptować. Bo model ONE jeszcze w tłumie przejdzie. Ale klasyczne wzmacniacze, odtwarzacze czy wszelkie produkty tej firmy przypominają stare ATARI czy PEGASUSY. Ten wygląd nie zmienia się od lat :) Ma to oczywiście swój klimat.

 

Piotr

Wg mnie, wygląda wypisz, wymaluj jak jakieś starsze CB Radio z TIR’a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mlodydg napisał:

Miałem przyjemność dzisiaj odsłuchać Rege niestety bez możliwość konfrontacji z Cyrus-em wiec nijak nie mogę ich porównać ze soba.

Rega moim zdaniem bardzo szczegółowa, spokojna ale raczej bez power-a

Przez chwile mogłem również posłuchać Atoll-a in100se i odniosłem wrażenie, że w dłuższym odsłuchu mógłby być męczący choć miał moc

A na jakich kolumnach miałeś przyjemność odsłuchiwać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mlodydg napisał:

w moim odczuciu na pewno ma mniej mocy jest spokojniejszy, musiałbym postawić oba wzmacniacze obok siebie żeby móc coś więcej powiedzieć

No ale nie postawiłeś ich koło siebie. Odsłuch "na szybko", inne kolumny i pewnie też inne pomieszczenie, a mimo to wyrokujesz, że jeden ze wzmacniaczy był "spokojniejszy" i miał "mniej mocy". No bądźmy poważni. Skąd wiesz, czy to kolumny nie były spokojniejsze? Jak nie było okazji do sensownie przeprowadzonego porównania, to nie puszczajmy w świat wniosków. Dosyć już bzdur krąży na forach. 

Nie odbieraj tego osobiście. To uwaga do wszystkich. Jak metodologia porównania szwankuje, to i wnioski są do bani. Nie da się tego przeskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybór padł na Cyrus-a choć jest duża szansa, że podjadę z nim do sklepu na porównanie bezpośrednie z Regą

Dnia 5.12.2018 o 17:30, S4Home napisał:

Atoll męczący? To co za dużo basu? Za łagodny? Bo generalnie to brzmienie jednak właśnie nie męczy.

S4Home po prostu takie odczucie mnie naszło może błędne, a wtedy atoll grał z heco

Jakie kolumny do Cyrusa mogłyby pasować i chyba niestety muszę się kierować w stronę podstawek.

kolumny mogą być nowe/używane budżet max 3000zł

Edytowano przez mlodydg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz od Piotrka magnat quantum 753 i posłuchaj w domu.Jak ci dźwięk przypadnie do gustu to kupisz.Używane 753 widziałem za 2tyś.Więc w podobnej cenie kupisz nowe.A dynki to fajne kolumny tyle że trudne do wysterowania.Jak nowe kosztowały 5tyś to wzmacniacz do nich kupujesz za 10tyś.

Edytowano przez Elizjum7919.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...