Skocz do zawartości

Jakie słuchawki Sennheisera do iPoda Video


Recommended Posts

Witam. Chcę kupić słuchawki do iPoda Video 60 gb. Zastanawiam się nad ofertą firmy Sennheiser konkretnie nad modelami hd 201,202,205,212pro, 415.
Jeszcze ineresują mnie Grado sr-60 lub sr-80 oraz KOSS-y. Słucham muzyki tak naprawdę od techno po klasykę i poważną. Zależy mi na dynamicznym brzmieniu no i oczywiście dobrej górze. Nie chcę żeby były zbytnio przebasowane. Oczywiście również jednym z ważniejszych aspektów jest wygoda noszenia gdyż będe w nich chodził prawie cały dzień. Co mi polecicie. Podkreślam że będą służyły głównie odtwarzaczowi niskonapięciowemu. Typ słuchawek nauszne zamknięte bądź otwarte. Cena którą moge przeznaczyć to maksymalnie 300 no 350zł.
Mam nadzieję że mi w czymś doradzicie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź też modele AKG... mają kilka ciekawych modeli w przedziale cenowym takim jak modele które wymieniłeś. Koss.... rewelacyjan słuchawka ale czy 60 - 100 ohm to nie za dużo dla przenośnego odtwarzacza? najlepiej udac się do sklepu z otwarzaczem plus kilka kawałków które beda stanowiły "przekrój" słuchanej muzyki i poprosić o odsłuch.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...