Skocz do zawartości
Fono Master

Xindak DAC 20

Recommended Posts

Jubileuszowy przetw. Xindaka wypuszczony na 20-lecie Firmy.Dokonano modyfikacji u kolegi muda44 ,żółte polipropyleny wymieniono na czerwone Jentzeny.Lampy sterujące też wym. z EH na jakieś NOS-y .Urządzenie jest używane w dobrym stanie ,nosi ślady użytkowania ,delikatny odprysk na górnej pokrywie.Zainteresowanym wyślę zdjęcia .Przetwornik jest w tak okazyjnej cenie bo nie mam pudełka ale odpowiednio zapakuję do wysyłki.Aukcja grzecznościowa ,urządzenie kolegi,byłem jego pierwszym właścicielem

Cena 3999,0+KW

20181203_103635.jpg

20181203_103711.jpg

20181203_103652.jpg

Edytowano przez Fono Master
dodane zdjęcia

Dwie różne szkoły grania :Nirvana 16 bitów bez oversamplingu a Xindak  max192/32 .

Jedno i drugie ma swoich zwolenników .

Urządzenie wystawiłem na prośbę syna kolegi ,jutro wrzucę go na Allegro.

Dnia 4.12.2018 o 20:42, audiowit napisał:

To pod spodem bardziej mnie interesujące ;)

Witek,
"Oczywiście" masz na myśli to co stoi pod Dubielem???
?

Pozdrawiam
PS. Zaś dla zainteresowanych jubileuszową serią XINDAKa - warto zauważyć, że po zakończeniu produkcji i sprzedaży "dwudziestek" jest sporo pytań do Polpaku czy będzie jeszcze możliwość kupienia czegoś jubileuszówek...

Może już nie jest taki nowoczesny bo np. po USB przyjmuje tylko 16/44,1-48 ale po tych up-gradach :

wymiana kondów i lamp gra bajecznie .

Moja ocena po przesłuchaniu na trzech zestawach słuchawkowych a tych nie da się tak łatwo "oszukać"

jak zestawów kolumnowych ?

Rozmawiałem z użytkownikiem ,który porównywał swoją wersję fabryczną tego DAC-a i jego następcami DAC8, DAC9

powiedział,że nie jest to ta klasa dzwięku .

Sam bym go sobie zafundował ale akurat teraz mam doła finansowego i wyprzedaję swoje zasoby sprzętowe.

Cena do rozsądnej negocjacji .