Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do ~150zł


Recommended Posts

Cześć,

Niedawno wrzucałem temat o poszukiwaniu nowych słuchawek podobnych do philips SHL 3200. Byłem z nich bardzo zadowolony, ale niestety wymieniałem już koncówkę 3 razy, ponieważ ulegała zniszczeniu i kabel już stracił sporo na swojej długości :D

Dlatego chciałbym was prosić o poradę doboru słuchawek nausznych lub wokół usznych do 150zł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowe przewody do tego celu są zwykle typu Y, dlatego najłatwiej kupić odpowiedni kabel który z jednej strony ma wtyk jack 3,5 mm a z drugiej dowolny do odcięcia. Inne wyjście to zakup przyzwoitego kabla do tego celu z metra i wtyczki. We wtyczce po polutowaniu dobrze jest zalać styki i przewody masą plastyczną pod nakręcaną osłoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił coś innego , słuchawki BT Bluedio Tm , ostatnio sobie je sprawiłem , ale zanim do tego doszło to poczytałem recenzje + YouTube, i powiem szczerze v że grają zacnie, bass soczysty, dobre średnie i wysokie tony, w słuchawkach są trzy presety EQ , jestem mega zaskoczony pozytywnie nimi a cena to około 130 zł. Ja v kupiłem w promo na x-kom za 99 zł bo można u nich oddac sprzęt w razie czego w ciągu 14 dni i nie robią z tym problemów. Myślałem że BT i będzie tak sobie to brzmiało a tu miła niespodzianka. Od razu kupiłem synowi bo ma niedługo urodziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokupić kabel USB C na jack , jeszcze tego nie sprawdziłem ale mam zamiar kupić taki kabel wkrótce

 

W instrukcji słuchawek jest pokazana taka możliwość połączenia, więc powinno działać. Ale do momentu gdy tego osobiście nie sprawdzę to trzeba chyba brać to z lekkim dystansem. Plusem jest to że słuchawki grają na ładowaniu 30 godzin więc bardzo długo.

 

A i jeszcze z ciekawostek jest aplikacja Bluedio do wygrzania słuchawek

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są w ogóle dostępne takie kable w sprzedaży. Wygląda na to że te które są przewidziane do podłączenia telefonów do sprzętu audio nie będą działały. Musiałbyś kupić T4 lub T5, bo do T6 też nie dają tego kabla. No chyba że TM są kompatybilne z tymi przejściówkami do telefonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytałem. Jakbyś miał przejściówkę do telefonu np. USB-C / gniazdo jack i kabel jack to napisz czy działa. Bo w przeciwnym wypadku taka opcja podłączania TM i T6 jest dostępna tylko dla posiadaczy T4 lub T5.

Z tamtego filmu na Youtube wynika że trzeba się skontaktować ze sklepem Bluedio na Aliexpress i wtedy wyślą oryginalny kabel za 5$ jako opłata za samą wysyłkę.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2018 o 17:38, MobyDick napisał:

Z tamtego filmu na Youtube wynika że trzeba się skontaktować ze sklepem Bluedio na Aliexpress i wtedy wyślą oryginalny kabel za 5$ jako opłata za samą wysyłkę.

Mogli by przynajmniej ten kabel sprzedawać umieszczony normalnie w ofercie, a tak trzeba z nimi korespondować. Ten sklep na aliexpress to jest z całą pewnością oficjalny tej marki. Oni mają magazyny również w Europie. Podejrzewam że jest chyba małe zainteresowanie tymi kabelkami i w ten sposób jest mniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Bluedio i wysłali mi linka do zakupu kabla https://m.aliexpress.com/item/32962843029.html?trace=storeDetail2msiteDetail&spm=2114.12010615.8148356.62.38247c08qVxrdV
Jak ktoś potrzebuje to kupować. Widać że to jakiś nowy kabel bo ma obsługiwać również mikrofon, co na tych poprzednich nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...