Skocz do zawartości

Strumieniowanie WiFi plików z telefonu na NAD C338


MMK

Recommended Posts

Witam.

Chciałabym dowiedzieć się czy jestem wstanie – za pomocą wifi (gdyż w przeciwieństwie do bluetootha jest ono bezstratne) odtworzyć swoje pliki (posiadane w pamięci telefonu) za pomocą wzmacniacza NAD C338.

Z tego co się zorientowałam ten sprzęt nie ma takiej możliwości i za pomocą wifi mogę strumieniować jedynie pliki z przykładowo Tidala czy Spotify’a.

Bardzo by mi jednak zależało na bezstratnej możliwości odtworzenia własnych – a nie tylko internetowych plików. Czy istnieje jakiś sposób na obejście tego problemu?
Może jakaś aplikacja, pozwalająca na wgranie, bądź odtworzenie własnych plików, lub coś podobnego?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MMK napisał:

Może jakaś aplikacja, pozwalająca na wgranie, bądź odtworzenie własnych plików, lub coś podobnego?

Możesz użyć aplikacji BubbleUPnP lub Neutron Music Player. Obie mają możliwość renderowania odtwarzania do odtwarzacza sieciowego. BubbleUPnP może też odtwarzać pliki z Tidala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam bardzo.
Odpaliłam w Neutronie – faktycznie jest ta opcja i wszystko działa świetnie.

(a w dwóch sklepach z tymi sprzętami zapewniali, że nijak nie będzie takiej możliwości – no cóż, na szczęście niedoinformowani)

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...