Skocz do zawartości

Budżetowy zestaw dla niedosłyszącego :D


Mark Seam

Recommended Posts

Witam!

Jako, że to mój pierwszy post chciałbym się z Wami przywitać - Hej! :D

Sprawa wygląda tak, że chciałbym kupić zestaw KD w bardzo budżetowym zakresie. Zestaw ma być podłączony do plazmy w pokoju gościnnym. Sercem całości ma być leciwy ale z tego co wyczytałem, bardzo chwalony amplituner Sony STR-DB930. 

Do tego chciałbym dołożyć głośniki na które mogę wydać max. 800zł - myślałem o TAGA HARMONY TAV-406 v.2

Wyczytałem też w internetach, że warto byłoby ogarnąć jakiś konwerter sygnału cyfrowego na analogowy, choć nie wiem czy to konieczne - nie znam się. Chciałbym, żeby ktoś napisał mi czy takie zestawienie będzie działać - cudów nie oczekuję. Z góry dzięki za poświęcony czas. 

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję. Czy taki zestaw byłby ok?

https://allegro.pl/zestaw-kolumn-do-kina-domowego-mission-m2s-subwoof-i7671968046.html

Ewentualnie zastanawiam się czy nie lepszą opcją byłoby kupienie dwóch frontowych kolumn np. 

https://allegro.pl/mission-m33i-i7699155568.html

zaś z czasem dokładanie kolejnych?!

Edytowano przez Mark Seam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi i motywację do przyswojenia wiedzy. Wczoraj przy okazji poszukiwań kompatybilnego zestawu do mojego upatrzonego amplitunera (STR-DB930) natrafiłem na wątek w którym ktoś gorąco polecał zestaw jamo s606. Jakimś zrządzeniem losu trafiłem cały zestaw poblisku na olx-ie w super stanie (z dojazdem ok 750 zł).  Pozostaje mi ogarnąć okablowanie i kwestia konwertera, tj. czy w ogóle go potrzebuję? jack - chinch będzie ok czy to niewystarczające rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...