Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do kolumny Tonsil


BARII

Recommended Posts

Witam serdecznie jestem tu nowy.Posiadam kolumny Tonsil maestro 2 180,jaki polecacie wzmacniacz do tych kolumn obecnie posiadam Technicsa su-v570.Wiem że to nie jest sprzęt górnej klasy jak co nie którzy mają,ale od czegoś trzeba zacząć..Chcę wykorzystać bardziej kolumny brzmieniowo bo technics mi tego nie daje ...jakieś plastik...myślałem nad,wzmakami takimi jak Nad,Rotel Luxman,denon,Tylko nie wiem który jest z tych fajnie grają bo nigdy nie miałem do czynienia z takimi wzmacniaczami....Na pewno zagra to lepiej niż jakiś technics Proszę o porady Pokój to jakieś 20m.Muzyka to głownie pop,muzyka powolna...Zależy mi na jakości w brzmieniu nie na gałce głośności...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Słuchajcie myślałem nad jakimś stary wzmakiem takim jak denon,rotel,czy nawet yamaha dps coś z A1.Ciągnie mnie do tej yamahy sam już nie wiem co mam wybrać a bo nie wiem jak dany wzmak gra i to jest najgorsze,co z opisu mam mieć wrażenie że będzie grał i kosztował 1000zł.? Żartuje,może denonek jakiś wybiorę tu mi kolega podał jakieś modele.:)

Edytowano przez BARII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja lubię ciepłe brzmienie z dobrą górą,ale nie za ostrą,muzyka jakiej słucham to pop,jazz.Można powiedzieć że się dopiero poznaję takimi sprzętami.Ale od urodzenia jestem z tym związany.Liczę na poprawę brzmienia taką żeby było czuć muzykę a nie elektronikę nie lubię tego dla mnie kolumny za 2 tysiące mają grać.Ten technics gra ale jakoś blado ale jakość słychać bo akurat słucham hhe.Jak każdy chce czegoś innego wcześniej miałem Mildtony 200 i powiem wam ze różnica jest słyszalna,może bass miały,ale lepsza średnia i gorą trochę lepsza ale nie kująca,a bass to taki miękki raczej mają..Ale ja mam technicsa to jak mają grać.:)

Zapytam się was czy kable głośnikowe takie do 500 zł coś dają ..?

Edytowano przez BARII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...