Skocz do zawartości

Tanie słuchawki KOSs KSC75


Recommended Posts

Podczas tegorocznego audio show, szukałem słuchawek które przy niewielkim budżecie zapewniłyby normalny dźwięk, bez eksponowania któregoś z podzakresów albo wodotrysków w postaci mega basu czy przerysowanej przestrzeni, powietrza.

Niestety większość sprzętu do 200-300 zł. miała tendencję do tego typu efekciarstwa który opisałem powyżej.

Te które mi się podobały kosztowały niestety 2,5 albo 3,5 tysiąca :)

Ale jakoś niedawno @MobyDick gdzieś wspomniał o tytułowych słuchawkach.

jak je zobaczyłem, to natychmiast przypomniały mi się dawne czasy.

To jest moja ulubiona konstrukcja, która niestety przestała być 0opularna...

Wczoraj kupiłem

I powiem tak. Jestem oczarowany że można zrobić taki dźwięk za tak niewielkie pieniądze. Pewnie że nie mogą konkurować ze słuchawkami za 700-1500 zł. Ale...

Dla mnie to jest właśnie taki " no nonsense Play" :) Rzetelne granie bez fajerwerków.

Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj im jeszcze trochę czasu na wygrzanie :) .  Wyglądają bardzo niepozornie a po dobrym ułożeniu tych drucików pozwalają na długie ich używanie bez żadnej niewygody. A grają właśnie bardzo neutralnie bez podbicia wyższego basu jakiego można by się spodziewać o czymś takim i z dość nisko schodzącym basem. Pod względem brzmienia grają bardziej tak jak powinny grać mobilne monitory do pracy w terenie niż Porta Pro, które do tego celu zbudowano.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym elementem tych słuchawek jest kabelek. A właściwie jego ułożenie w pudełku do sprzedaży.

Toż to kuźwa jakiś dramat jest. Zafundowałem kablowi kąpiel w gorącej wodzie( kable BNC świetnie się prostują po takim zabiegu)

Tutaj osiągnąłem połowiczny sukces tylko ;(

A czas na pogranie daję im ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...